dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Horas91

    Zarejestrowany
    Aug 2023
    Skąd
    Tarnow
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    54

    Domyślnie Brama garazowa + roleta?

    Czesc,

    Mam garaz w bryle budynku. W grazu zamontowana jest brama garazowa jednoskrzydlowa, podnoszona do gory.
    Brama ta zostala zamontowana okolo 2000 roku, jest docieplona -+5 cm w skrzydle.

    Aktualnie jestem na etapie remontu. Zastnawiam sie czy wymieniac brame - ogladalem nowe bramy, ale ich wartosci U tak srednio mnie przekonuja. Zreszta jakos wykonania tych nowych bram - tez nie wyglada na wiele lepiej niz to co ja mam.

    Myslalem aby przed brama, zamontowac w ociepleniu rolete - ktora bedzie przez wiekszosc czasu opuszczona i tym tez uchroni brame przed naporem wiatru. W garazu i tak nie trzymam auta a narzedzia ogrodowe i motocykle.

    Jest to lepsze rozwiazanie? Czy lepiej zamontowac nowa brame.

  2. #2

    Domyślnie

    nigdy nie przestaje zadziwiać, że psy zawsze mają instynktowną skłonność do srania pod sznurkiem.

    Musi istnieć nauka potwierdzająca ten fakt.

    OP, zrobiłem to samo z tylnymi drzwiami roletowymi, ale miałem dach w połączeniu kolorystycznym, więc był stosunkowo prosty z nadprożem.
    omegle xender
    Będziesz potrzebować inżyniera budowlanego, który zaprojektuje rozmieszczenie belek nośnych i nadproża w celu podparcia dachu przed przystąpieniem do usuwania cegieł.
    Ostatnio edytowane przez a1star ; 06-05-2024 o 11:33

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony