dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał dbx Zobacz post
    Ha!
    ...nooo, tooo, co chcesz tam stawiać?

    murki oporowe?????????????????...litości.
    A czemu nie ?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał dbx Zobacz post
    Ha!
    ...nooo, tooo, co chcesz tam stawiać?

    murki oporowe?????????????????...litości.
    A czemu nie?

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomk93 Zobacz post
    Dokładnie skarpa jest w stronę istniejacego ogrodzenia. Bardziej mi chodzi o nieckę, która jest widoczna na pierwszym zdjęciu. Z poziomu podwórka wyglada to tragicznie, tak jakby cała działka się zapadała. Dlatego tam ciciałem to delikatnie wyciągnąć. Ale w takim wypakdu mogę zrobić to geokrata.
    Ja nie wiem czy to jest ewidentna niecka czy tylko pozostały teren jest tak wyprofilowany że na 75% jest skarpa która maleje więc te 25% to teren płaski bez skarpy trochę pochyły.
    Moim zdaniem jeśli nawieź tam kilka taczek ziemi i zrekultywuj trawkę tak aby była idealnie płaska. Skarpa to krata ze żwirem bo koszenie na skarpie stwarza problemy co wiem po sobie.
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mareks77 Zobacz post
    Ja nie wiem czy to jest ewidentna niecka czy tylko pozostały teren jest tak wyprofilowany że na 75% jest skarpa która maleje więc te 25% to teren płaski bez skarpy trochę pochyły.
    Moim zdaniem jeśli nawieź tam kilka taczek ziemi i zrekultywuj trawkę tak aby była idealnie płaska. Skarpa to krata ze żwirem bo koszenie na skarpie stwarza problemy co wiem po sobie.
    Mówisz o geokracie położonej na płasko na skarpie, czy w formie takich schodków?

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.381

    Domyślnie

    Geokrata na płasko i żwir. Aby to nie porastało można dać dwie warstwy geokraty. Pierwsza zasypana rodzimym gruntem a następnie agrowłóknina gruba czarna i druga warstwa kraty zasypana żwirem.
    Wierzchnią włókninę i kratę przymocować w kilkunastu miejscach na samej górze i po środku długimi szpilkami......najlepiej sprawdzaja się kołki do dociepleń
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony