dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42
  1. #41
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    domino34

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zalesie Górne
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Istnieje, niewielka ilosc co prawda, ale są tacy którzy w nowych domach są palaczami peletu, są tez tacy którzy korzystajac z dotacji czyste powietrze nimi zostali w starych domach.
    No tak i każdy z nich te kilka stówek za te świadectwa/charakterystyki wyrzucił w błoto. I jak nazywany przez ciebie "architekt oszust" zmienił sobie współczynnik o 5,10,20 to jest tak samo daleko od prawdy jak twoje obliczenia.

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.520
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał domino34 Zobacz post
    I jak nazywany przez ciebie "architekt oszust" zmienił sobie współczynnik o 5,10,20 to jest tak samo daleko od prawdy jak twoje obliczenia.
    Podaj przykłady moich tak wielkich błedów obliczen ozc które są podstawą swiadectwa czy charakterystyki. Liczyłem dla wielu uzytkowników tego forum. Kłamac to Twoje drugie ja, skoro tak twierdzisz masz podstawy. Pokaz je tutaj. Anonimowo kazdy tu wypisuje co chce, kłamie, oszukuje, wyzywa, itd. Pokaz konkrstne przykłady moich obliczen tak daleko bedących od prawdy. Az sam jestem ciekaw, bo niektórzy forumowicze mają ainstalowane podliczniki i ciepłomierze. Ich pomiary nie potwierdzją Twoich oszczerstw.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony