dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 257 z 267
Pokaż wyniki od 5.121 do 5.140 z 5324
  1. #5121
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Wyzwał innego użytkownika, dostał za to bana i ma jeszcze czelność pouczać.
    Zapomniaĺ, że moderatorzy przede wszystkim stoją na straży kultury dyskusji
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  2. #5122
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie

    Szanowny henrykow, większość konfliktów na forum, które są zgłaszane, są z Pana udziałem. Prosimy wyciągnąć z tej refleksji pożyteczne wnioski.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  3. #5123

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Szanowny henrykow, większość konfliktów na forum, które są zgłaszane, są z Pana udziałem. Prosimy wyciągnąć z tej refleksji pożyteczne wnioski.
    Szanowna Redakcjo są z moim udziałem ale nie ja rozpoczynam personalne ataki pierwszy, trudno to zauważyć?? ile razy można Wam to pokazywać i opisywać??!!. A wystarczyło tylko skasować obraźliwe posty które zgłaszałem, ale moderacja to fikcja. Dalej chamskie posty Chefa Paula i gawla który wyzwał mnie od tłumoków są na forum, więc o czym tu Redakcja mówi??

  4. #5124

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Wyzwał innego użytkownika, dostał za to bana i ma jeszcze czelność pouczać.
    Zapomniaĺ, że moderatorzy przede wszystkim stoją na straży kultury dyskusji
    Tobie można też tłumaczyć do nieskończoności. Widziałeś ostatnią jatkę na forum? Czy ja czepiałem się pierwszy? Chodzi o gawla który bez najmniejszego powodu nazwał mnie tłumokiem.
    ja nie potrzebuje od Redakcji aplauzu i poklepywania po plecach, oczekuje tylko obiektywizmu i rzeczowej moderacji.
    Powiadasz że moderatorzy stoją na straży kultury dyskusji, a ja powiem że nie wiesz o czym piszesz, chyba że napisałeś to w formie żartu.

  5. #5125
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    A zglosiłes ten post jako nie na temat i obraźliwy ?
    Ile czekałeś na reakcję zanim napisałeś swój ?
    A kiedy już zareagowałeś - czy post składającycsie z trzech linijek, będący jedynm wielkim wylewem szamba, był adekwatną reakcją na epitet "tłumok" ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  6. #5126
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie

    Henrykow - nawet jeśli to nie Pan zawinił w kolejnej kłótni na forum, to ciągłe uczestnictwo w konfliktach, które zakłócają forum, staje się powodem wykluczania. Moderatorzy tracą cierpliwość...
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  7. #5127

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow
    Dalej chamskie posty Chefa Paula i gawla który wyzwał mnie od tłumoków są na forum, ...
    Mogę prosić o namiary, chętnie i z lubością poczytam
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  8. #5128

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Henrykow - nawet jeśli to nie Pan zawinił w kolejnej kłótni na forum, to ciągłe uczestnictwo w konfliktach, które zakłócają forum, staje się powodem wykluczania. Moderatorzy tracą cierpliwość...
    Ok, mogę swoje uczestnictwo ograniczyć nawet do zera a moderatorzy nie będą musieli tracić cierpliwości jak będą reagować natychmiast a zrobią tak gdy zapoznają się z lekturą zamieszczoną na poprzedniej stronie. http://www.matrik.pl/wiedza/skuteczn...wanie-dyskusji

  9. #5129
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Fajnie, tylko że to, co cytujesz dotyczy moderacji w realu, podczas spotkań face to face.
    Natomiast tutaj:

    Moderator – osoba oceniająca komentarze oraz inne treści wprowadzane na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej, serwisie społecznościowym lub na forum, zazwyczaj posiadająca dostęp do narzędzi technicznych, zarządzania treścią oraz kontami uczestników na poziomie wyższym niż zwykli uczestnicy (jak np. edytowanie lub trwałe usuwanie komentarzy/postów, blokowanie kont). Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy, zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami. Moderatorzy dbają o przestrzeganie zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych. Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym – publikacja treści zależy wtedy od moderatora.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  10. #5130

    Domyślnie

    A co stoi na przeszkodzie aby to przedłożyć na dyskusje w necie, w zasadzie pisanie postów między uczestnikami forum to też rozmowa.
    To co zacytowałeś jest ok, jestem za i chciałbym aby tak jak jest w tym cytacie napisane miało przełożenie na grunt, czyli na FM.

  11. #5131
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Choćby dlatego, że komunikacja werbalna i niewerbalna mocno się różnią.
    I to, że na Forum moderator nie uczestniczy we wszystkich dyskusjach (bo nie jest w stanie), tylko pojawia się kiedy jest wezwany.

    Nie odpowiadziałeś na pytanie, czy zgłosiłeś post, co do którego miałeś zastrzeżenia.
    Ale nawet, jeśli tak, a moderator nie zareagował na słowo "tłumok", to mogłeś zareagować na ten post w sposób ironiczny, uszczypliwy, kpiący, kąśliwy, a wybrałeś prostacki. I stąd ten ban,
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  12. #5132

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Nie odpowiadziałeś na pytanie, czy zgłosiłeś post, co do którego miałeś zastrzeżenia.
    Ale nawet, jeśli tak, a moderator nie zareagował na słowo "tłumok", to mogłeś zareagować na ten post w sposób ironiczny, uszczypliwy, kpiący, kąśliwy, a wybrałeś prostacki. I stąd ten ban,
    Teraz i tak już nie ma znaczenia bo zostało to wykasowane, ale raczej zgłaszałem i pozwoliłem sobie odpowiedzieć ale ten ban był za innego posta na którego odpowiedziałem bez ogródek.

  13. #5133

    Domyślnie

    Zaczynam podejrzewać, że henrykow to trzecie konto fotohobby

  14. #5134
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Daj spokój, ledwo drugie ogarniam...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  15. #5135
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.376
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Chciałem szczerze podziękować za bana. Zmotywował mnie do ruszenia z miejsca.
    Z nudów zainteresowałem się mikrofalarstwem i zamówiłem jednoślad - u mnie to wiąże się z rejestracją na forach tematycznych. Zajmie mi to sporo czasu więc tutaj będę zdecydowanie mniej się udzielał (większość swoich doświadczeń i tak opisałem w DB).

    Jedna uwaga techniczna - prosiłbym modów o dokładniejsze pisanie uzasadnienia. Bo nigdy wcześniej banana nie dostałem i wpis "Redcywa" (czy jakoś tak - recydywa z literówką) niczego mi nie mówi i nie wiem, jakiego zachowania ban miał mnie oduczyć więc wartość edukacyjna zerowa.

  16. #5136
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie

    Przepraszamy najmocniej za literówkę. Sprawa jest prosta - jeśli w nazbyt gorących sporach biorą udział Ci sami forumowicze, to ban był taką jednodniową prośbą o chłodniejsze podejście do tematów.
    Poza tym Kaizen prosimy o aktywność na forum. Bardzo cenimy Pana wszechstronność.
    Spokojnej niedzieli.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  17. #5137
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    więc odpowiedziałem temu stręczycielowi

    Kabaret
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  18. #5138

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post

    Kabaret
    Ty wszystko bierzesz w życiu dosłownie? Nie wiesz co to porównanie czy alegoria? Czytałeś tamten temat? To sobie poczytaj jak szefuncio stręczy do pyskówek na forum ba wstrząsając je pierwszy, czy nie można tego tak nazwać?

  19. #5139
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz. Jednego użytkownika, obrażasz wyzywając go od kleptomana, drugiego od stręczyciela.
    Przekręcasz nicki.
    I dziwisz się banom.
    Twoja kariera na tym Forum zaczyna łudzącoo przypominać te z FB.
    I oczywiście, jak zwykle, to nie ty bedziesz temu winny

  20. #5140

    Domyślnie

    Jak zwykle ty masz zawsze pod wiatr. szkoda strzępić kolejne wyjaśnienia komuś kto jak widać jest narcyzem a w dodatku hipokrytą.

Strona 257 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony