dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 167 z 267
Pokaż wyniki od 3.321 do 3.340 z 5325
  1. #3321

    Domyślnie

    Przeczuwał nadchodzącą katastrofę

  2. #3322
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    nick "Redakcja" jest nickiem funkcyjnym,a to że nie ma już pana Andrzeja to inna sprawa. Po owocach widać że do FM dołączyła "dobra zmiana" i dlatego wprowadzono takie "innowacje".Smutne jest to że właściciel portalu zlewa nas ciepłym moczem, nie reagując na nasze zapytania czy zastrzeżenia, nic nie tłumacząc.Wpadnę jeszcze tutaj za parę dni i zobaczę co słychać.

  3. #3323
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Przepraszamy, prace trwają. Wszystko ma być poprawione. Jeszcze raz przepraszamy, że tyle to trwa.Admin
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  4. #3324
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.218

    Domyślnie

    Dodanie obrazka wymaga głębokich studiów informatycznych a było "na klik".

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  5. #3325

    Domyślnie

    No chyba, że ktoś na pamięć pamięta znaczniki [img ] oraz [/img]. W sumie da sie wszystko lub prawie wszystko zrobić ale z telefonu to masakra. W ogóle programiści stron wrzucając te zasrane banery reklamowe pewnie nigdy strony na mobile nie testowali...

  6. #3326
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.218

    Domyślnie

    No...
    Zwłaszcza jak obrazek jest na moim kompie - to zadziała...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  7. #3327

    Domyślnie

    Adamie, z całym szacunkiem, gdyby nie to, że piszemy na forum gdzie każdy jest "równy" nie ośmielił bym się do Ciebie zwrócić bez per pan... no ale wiesz co, to nie ma już darmowych serwerów? Ja mam konto na elektrodzie a tam darmowy serwer, wrzucam tam fotki, kopiuję do programers notepad a tam dwie operacje (zamiana https na [img]https oraz jpg na jpg[/img]) i nie wiem ile by było tych fotek oraz w nie ważne jakiej rozdzielczości, mog je od razu wklejać na forum

    PS. Pierwszy raz mam okazję napisać co, co pewnie przeczytasz więc bardzo Ci dziękuję za cały Twój wklad w forum. Bardzo często Twoje posty pomagają mi podjąć jedyną słuszną decyzję

    Pozdrawiam
    Karol

  8. #3328
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.218

    Domyślnie

    Kiedyś umieszczałem bazgroły na imageshack.
    Pisali, że na bardzo długo...
    No i za kilka (dwa?) lat je jakieś żaby zjadły.
    Teraz trzymam bazgroły na własnym dysku a i to forum zaczęło je przetrzymywać, wiec nie znikają.
    Waga mała, bo to nie fotki a najczęściej szkice.
    No i...
    Jak ktoś o coś poprosi, schemat czy rysunek, - jak raz mam!

    Ta jedyna słuszna decyzja...
    Słuszna, bo najtwojsza!
    Bardzo się cieszę, że moje podpowiedzi się sprawdzają i pomagają.
    Ciągle jednak powtarzam - poczytaj, pomyśl, sprawdź i przelicz czy DLA CIEBIE ma "to" sens.
    No i... Coś co się robi nie powinno kłócić się z Naturą i prawami fizyki.
    Zawsze można chcieć.
    Nie zawsze to co się chce - można.


    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  9. #3329
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    adminie kochany! Jak na razie po tylu dniach udało się wam jeszcze bardziej spartolić pisanie postów. Teraz już nic nie działa z wyjątkiem pisania rządkiem. Teraz już nawet wpisywanie [img][/img] nie działa. Jestem coraz bliżej rezygnacji z udziału ( mówiąc do was prościej - klikalności) z bytności na tym forum.

  10. #3330
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Ale za to doskonale działa okienko Rodo i zapisywanie do newslettera - zawsze są obecne .
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  11. #3331
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Czy ktoś wreszcie ogarnie ten burdel, czy jest to niewykonalne?
    Ostatnio edytowane przez Liwko ; 27-06-2018 o 08:43

  12. #3332

    Domyślnie

    Może tak trzeba zrobić jakiś mały bunt? Przez tydzień/ dwa zero ruchu na forum? Może to zmotywuje admina do działania? Reklamy, profile płatne - kasa płynie ale żeby zapłacić pare zł za naprawę czyjegoś błędu było szkoda? Po cholerę ktoś się tego czepiał i próbował cokolwiek zmieniać?
    FM to praktycznie jedyne forum budowlane, którego ciągle używam, mam się z nim pożegnać bo ciężko się z niego korzysta? Bo ktoś ma ludzi w dupie?

  13. #3333

    Domyślnie

    Jakie to naiwne
    Na forum jest zarejestrowanych 135115 użytkowników, z czego pewnie połowa (jeśli nie więcej) to konta dawno nieaktywne. Tych bardziej aktywnych, który dali wyraz swojego niezadowolenia z działania forum w tym wątku, niech będzie dla zaokrąglenia 50 osób. Dla 50 osób nikt "świata nie zmieni", skoro ma klikalność i oglądalność na poziomie 70000 np. miesięcznie (oczywiście to duuuuuże uproszczenia, ale mam nadzieję, że jest to jasne).

    Natomiast dziwi mnie, że najpopularniejsze forum o budowlance odstawia taką szopę. Czas trwania problemów, zdawkowe odpowiedzi admina świadczą jedynie o tym, że forum wyrosło samo z siebie i jest maszynką do dodatkowego dochodu dla wydawnictwa, a teraz kiedy urosło do dużego rozmiaru nikt nie ma pomysłu co dalej i co gorsze, nie zdaje sobie sprawy, że należałoby ten kawałek doinwestować (hosting, firma obsługująca, poprawki itp).
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  14. #3334

    Domyślnie

    Cytat Napisał karster Zobacz post
    Może tak trzeba zrobić jakiś mały bunt? P
    kolejny?

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Czy ktoś wreszcie ogarnie ten burdel, czy jest to niewykonalne?
    a jak myślisz? xD
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  15. #3335
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    a jak myślisz? xD
    Jak zmienią pacanów na pierwszych lepszych informatyków, to zajmie pewnie kilka chwil. No ale to trzeba zapłacić!

  16. #3336
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał jak_to_mozliwe Zobacz post
    Jakie to naiwne
    Na forum jest zarejestrowanych 135115 użytkowników, z czego pewnie połowa (jeśli nie więcej) to konta dawno nieaktywne. Tych bardziej aktywnych, który dali wyraz swojego niezadowolenia z działania forum w tym wątku, niech będzie dla zaokrąglenia 50 osób. Dla 50 osób nikt "świata nie zmieni", skoro ma klikalność i oglądalność na poziomie 70000 np. miesięcznie (oczywiście to duuuuuże uproszczenia, ale mam nadzieję, że jest to jasne).

    Natomiast dziwi mnie, że najpopularniejsze forum o budowlance odstawia taką szopę. Czas trwania problemów, zdawkowe odpowiedzi admina świadczą jedynie o tym, że forum wyrosło samo z siebie i jest maszynką do dodatkowego dochodu dla wydawnictwa, a teraz kiedy urosło do dużego rozmiaru nikt nie ma pomysłu co dalej i co gorsze, nie zdaje sobie sprawy, że należałoby ten kawałek doinwestować (hosting, firma obsługująca, poprawki itp).
    nie tylko tym bardziej aktywnym nie podoba się to co się dzieje , mam 500 postów w osiem lat

    Elektroda działa doskonale , a ma 2 257 665 zarejestrowanych użytkowników. Zanotowaliśmy rekord dziennych rejestracji 902 dnia 22 Cze 2015
    to co piszesz w drugiej części posta to prawda

    ehhh to wyśrodkowanie , programiści to chyba przedszkolaki , pytanie czy w ogóle jacyś są
    Ostatnio edytowane przez cuuube ; 27-06-2018 o 15:04
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  17. #3337
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.218

    Domyślnie

    Zaczynam przywykać...
    To chyba niedobrze jest?

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  18. #3338

    Domyślnie

    dzieci z podstawowek zaczely wakacje wiec jest nadzieja ze w koncu sie ktos tym zajmie. problem w sam raz dla drugoklasistow.

  19. #3339
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    I szesnastego dnia niemożliwe, stało się możliwe!

  20. #3340

    Domyślnie

    bo przyszedł ten co nie wiedział, ze sie nie da naprawić i to naprawił


    edit: chyba jednak dowiedział sie, ze nie mozna naprawić
    Ostatnio edytowane przez Slawko123 ; 28-06-2018 o 16:35


Strona 167 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony