dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 45

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #29
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Conrad&Beata
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    372
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Witamy w Naszym dzienniku!
    Budujemy pod Krakowem, w sumie to już mieszkamy , na teraz zagospodarowanie działku w koło domu, puki ładna pogoda to zabraliśmy się za kostkę i plantowanie ziemi, jak się pogoda zepsuje to wchodzę do środka bo zostało mi szpachlowanie regipsów na poddaszu, malowanie i podłogi, materiał już jest, więc pracę mam do końca roku zapewnioną
    Moniar, w sumie może i lepiej jak są niżej niż za wysoko, można przez nie wyglądać a przez większą część roku i tak są zamknięte na marginesie to zastanówcie się jeszcze nad wykonaniem wylewek przez fachowców, sam chciałem je robić ale w sumie koszty są nie duże, a firma zrobiła to równo, sprawnie i szybko, za robociznę zapłaciłem około 2000 zl i zrobili to w jeden dzień, około 180m2.

    Rkowal zacząłem czytać Twój dziennik, bardzo skrupulatny, jak tak działasz na budowie to musi się udać, no i szacun za zmagania z dachem...
    powodzenia życzę...

    ps
    wkleję za jakiś czas parę fotek jeszcze bo sporo się u nas zmieniło i zmienia...
    Ostatnio edytowane przez Conrad&Beata ; 20-08-2012 o 08:18
    Barwny z Muratora+wykusz, lukarna dachowa, budowa "tymi ręcami" fachowcy tylko dach, tynk, wylewki. Pow. po podłogach 200m2, użytkowa 150m2 +garaż 20m2, Kocioł Junkers 14-3+zasobnik kwadro 100l, całość podłogówka, kominek Pama PM+400 kg szamot, reku Brookvent (był 1.1 jest 1.2), ściany BK24+ 15cm, dach25-30, podłoga 10cm. okna 3 szyby 0,7 W/m2K dla całego okna. Mieszkamy od 01.07.2012
    Nasz dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony