dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 45

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Conrad&Beata
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    372
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Wystartowaliśmy z bramą stelaż poszedł raz dwa, pierwszy panel i zaczęły się pytania, szczegóły, jednak w razie pomyłki nie da się ich odkręcić, np przerwa miedzy panelami, w poziomie? no nic to więc przerwa technologiczna, będziemy podpytywać i oglądać u innych, montaż zajmie nam może 3 dni, oczywiście po pracy, ale w kieszeni zostanie 500-600 zł. Z drugiej strony robimy to też starannie, bo taki montaż stelaża to nic trudnego, ale fachowcy wiadomo robią na czas, więc nie dbają o szczegóły.
    No i do tego startujemy z prądem, puszki wywiercone, rozplanowany mniej więcej przebieg kabli, reszta wyjdzie w praniu.
    Jak to mówią "mniej słów więcej czynów"...

    A może coś o kosztach jeszcze: brama segmentowa bez przetłoczeń, kolor złoty dąb, wymiary 2400x3000, przeleciałem dużo producentów, horman, Wiśniowski, Krispol, ogłądałem wykonanie na żywo, jednak cena też odgrywała role, i powiem tak panele to jedno i to samo, cały osprzęt to włąsne wykonanie, ale różni sie szczegółami, nieważnymi szczegółami, Wybrałem polskiego producenta, Nitus,nazwa może mało mówi, ale niczym nie odbiega od w/w. a cena 1000 zł niższa. jak zamontuje wkleje fotki...
    Ostatnio edytowane przez Conrad&Beata ; 16-05-2011 o 14:22
    Barwny z Muratora+wykusz, lukarna dachowa, budowa "tymi ręcami" fachowcy tylko dach, tynk, wylewki. Pow. po podłogach 200m2, użytkowa 150m2 +garaż 20m2, Kocioł Junkers 14-3+zasobnik kwadro 100l, całość podłogówka, kominek Pama PM+400 kg szamot, reku Brookvent (był 1.1 jest 1.2), ściany BK24+ 15cm, dach25-30, podłoga 10cm. okna 3 szyby 0,7 W/m2K dla całego okna. Mieszkamy od 01.07.2012
    Nasz dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Conrad&Beata
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    372
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    kolejny tydzień zmagań za nami, zrobiliśmy trochę porządku na działce, zniknął nasz pseudo kemping, odwiozłem go do nowego właściciela, któremu również posłuży jako schowek na budowie a u nas zrobiło się trochę miejsca...i zostało sporo gratów które powędrowały go garażu
    Apropo garażu to zamontowaliśmy bramę o której pisałem wyżej i to sami z małą pomocą kolegi. Został jeszcze napęd, powalczymy z nim w tym tygodniu. poniżej fotki wakacyjny kemping i brama
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	male foto.jpg
Wyświetleń:	270
Rozmiar:	65,1 KB
ID:	57546   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	brama male.jpg
Wyświetleń:	324
Rozmiar:	72,7 KB
ID:	57547  
    Ostatnio edytowane przez Conrad&Beata ; 22-05-2011 o 12:39
    Barwny z Muratora+wykusz, lukarna dachowa, budowa "tymi ręcami" fachowcy tylko dach, tynk, wylewki. Pow. po podłogach 200m2, użytkowa 150m2 +garaż 20m2, Kocioł Junkers 14-3+zasobnik kwadro 100l, całość podłogówka, kominek Pama PM+400 kg szamot, reku Brookvent (był 1.1 jest 1.2), ściany BK24+ 15cm, dach25-30, podłoga 10cm. okna 3 szyby 0,7 W/m2K dla całego okna. Mieszkamy od 01.07.2012
    Nasz dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony