dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 57

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.289

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    O co chodzi z tym płaceniem za gaz?, ktos komus sponsoruje ogrzewanie gazem? ja niby mam to robic?..
    Polemika z tobą można porównać do rozmowy z dzieckiem. Przestań oglądać tego Ferdka bo robisz się podobny do niego.
    Ktore to zródła ciepła nie da sie utylizować? Owszem łopaty wiatraków są trudne do utylizacja ale opracowywane są chemiczne metody odzysku komponentów do ich budowy.
    Zadajesz pytanie na które sobie sam odpowiadasz.
    Jak mozna przyrównywac nieustanne zwiekszanie sie poziomu CO2 do przejsciowych problemów z utylizacją
    Ty to czytasz czy zdajesz się na sztuczna inteligencję. CO2 (dwutlenek węgla) jest jednym z gazów, które odgrywają kluczową rolę w procesie fotosyntezy, gdzie rośliny absorbują CO2 z atmosfery, przetwarzają go za pomocą światła słonecznego na glukozę, a jednocześnie wydzielają tlen. Ten proces jest fundamentalny dla utrzymania życia na Ziemi, ponieważ dostarcza roślinom i wielu innym organizmom organiczne związki chemiczne, które są niezbędne do ich funkcjonowania.
    Najtrafniej ujął to Lem w jednym ze swoich wywodów - Stanisław Lem ostrzega przed globalnym ociepleniem (10.1970).
    Jak durnym trzeba byc zeby nie zauwazyc ze program czyste powietrze to nie tylko wymiana zródła ciepłą ale przede wszystkim ograniczenie zuzycia energii na ogrzewanie dzieki ocieplaniu budynków.
    I to ma być pisanie na temat - przestań skakać z kwiatka na .. . Wszystko to co pisałem tyczy się metod pozyskiwania energii, a nie ocieplenia.
    Piszę o czystym powietrzu raczej jako audytor prostujacy bzdury powielane przez takich jak Ty.
    Nie tobie oceniać.
    Z dyskusji z Tobą zadnego intersu nie mam, poza tym ze tracę czas na dyskusję, wątpie zebys to zrozumiał, klapki na oczach skutecznie to umozliwiają.
    Ja nie zaczynałem tego tematu z tobą, to ty uwaliłeś się na mnie i sapiesz.
    Ostatnio edytowane przez DUNIA.MD ; 22-01-2024 o 20:11
    Regulamin forum

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.521
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    ...
    Ja nie zaczynałem tego tematu z tobą, to ty uwaliłeś się na mnie i sapiesz.
    Stwierdziłes ze juz po programie czyste powietrze bo ktos cos napisał. Nikt tego nie ogłosił oficjalnie. Od tego sie zaczęło. Nie ma co sie zajmowac przypuszczeniami, gdybaniami, plotkami Wielu przepowiadało przyszłosc, nikomu sie jeszczenie udało tego w 100%, tym bardziej Tobie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony