dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42
  1. #41

    Domyślnie

    Wyniki pomiarów na stronie www.jawo-polska.pl
    Czytaj od początku do końca, znajdziesz europejskie normy. Więcej dociekliwości w zdobyciu wiedzy na temat grzejników. Czytaj też o jawothermie. Chcesz zostać dystrybutorem grzejników? Postaraj się!
    A tu masz więcej informacji..
    https://ecieplo.pl/gorne-zrodlo-odbi...-ich-uzywania/
    https://www.liderbudowlany.pl/artyku...borem-energii/
    https://obud.pl/artykul-36394/grzejn...edne-jawo.html
    Ostatnio edytowane przez Alessandro ; 11-04-2024 o 12:32
    PV gruntowa 9,9 kWp - stara zasada. Dom piętrowy ocieplony, 185 m2 po podłodze. Kocioł dwupaliwowy: drewno zgazowane (na wzór kotłów szwedzkich typu holzgas) i pellet, palnik pelletowy - Revo Mini 4-26 kW. Hybryda kocioł kondensacyjny De Dietrich MCR3 EVO 4-24 kW + ekonomiczne niemieckie grzejniki z wkładem ceramicznym "Koalit" Lamina (jawo-polska.pl) - zużycie prądu w m-cu III `24 - 407 kWh na piętrze - 90 m2. Faktura-Energa za I i II '24 - 50 zł. Bojler CWU 140 l z grzałką wifi 3 kW

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.536
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alessandro Zobacz post
    Wyniki pomiarów na stronie www.jawo-polska.pl
    Czytaj od początku do końca, znajdziesz europejskie normy. Więcej dociekliwości w zdobyciu wiedzy na temat grzejników. Czytaj też o jawothermie. Chcesz zostać dystrybutorem grzejników? Postaraj się!
    Firma Taya powinna zwrócic uwagą na staranniejszy dobór swoich reklamodawców, naganiaczy blogerów itp. Jezeli wszyscy oni prezentują Twój poziom wiedzy o produktach które reklamują czy poziom wiedzy z zakresu ogrzewnictwa, fizyki budowli czy ogolnie fizyki to nic dziwnego wyniki sprzedazowe są takie jakie są.
    NIe odmawiaj mi dociekliwosci bo wypowiadam sie na temat własnosci tych grzejników. Poczytałem opisy tych grzejników instrukcje i parametry. Cóz sie okazało, w zadnym opracowaniu producent nie wspomina ze jego produkty mają sprawnosc przekraczajacą 100% bo to fizycznie niemożliwe. Projektanci i kostruktorzy mają odpowiednią wiedzę aby stwierdzic ze grzejniki ktore produkują mają taką samą sprawność jak i wszyskie inne grzejniki elektryczne dowolnego producenta. Akumulacyjnosc która jest szeroko promowana równiez przez Ciebie nie powoduje zwiekszenia sprawnosci grzejnika!!!
    W europoejskich normach wspomniano ze grzejnik elektryczny moze miec sprawność > 100%. Ja tego nie znalazłem. Skoro sie powołujesz na normy to podaj nr normy, rozdział, stronę. Wiem ze nie podasz bo tego w zadnej normie nie ma. Powołanie sie na normy to tylko taki wkret w dyskusje mający uzasadnic te cudowne własciwosci.
    Tak na marginesie ciekawi mnie czy Taya wie ze tak durnie reklamujesz ich produkty? Nie sądzę aby pomysł o ponad 100% sprawnosci wyszedł od producenta, przeciez tam w marketingu idioci nie siedzą i wiedzą jak swoj produkt reklamowac bez oszukiwania potencjalnych klientów. Mysle ze swoją bzdurną reklamą robisz im niedzwiedzią przysługę. To forum mozesz spisac na straty, tu trwa nieustanny konkurs "kto zrobi taniej". to naprawdę nie ten target.
    Nawet w artykułach ktore linkujesz notabene sponsorowanych nie napisano ze te grzejniki mają ponad 100% sprawnosc, nie mówiac o sprawnosci porównywalnej do PC. Po prostu jedzies po bandzie pisząc zaupełnie banialuki. Czy naprawdę nie wstyd tak oszukiwac innych. Rozumiem ze tam gdzie jest kasa nie ma moralnosci, ale zeby az tak?
    Co pomiarów, to one byc porównawcze bo tylko mozna udowodnic Twoje farmazony, nie było, nie ma i nie bedzie takich pomiarów bo nie da sie udowodnic niemozliwego.
    Ostatnio edytowane przez asolt ; 11-04-2024 o 12:51

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony