dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Problem z Multi Split

    Witam,

    Proszę was o pomoc, ponieważ serwis klimatyzacji nie poradził sobie z nim.
    Do jednej jednostki zewnętrznej typu multisplit są podłączone dwa urządzenia wewnątrz. Gdy włączony na chłodzenie jest jeden obieg (nazwijmy ją Salon) wszystko jest ok, natomiast gdy włączymy drugą jednostkę (Pokój) z tego samego obiegu pojawia się taki dziwny zapach w jednostce Salon. Nie jest to typowy zapch źle odgrzybionej Klimy z samochodu, trudno mi go określić po prostu jest inny. Nie ukrywam iż jednostka Salon pracuje częściej niż Pokój, jak pracuje sama wszystko jest ok.

    Problem jest o tyle dziwny że w mieszkaniu mam drugi obieg również jednostka zewnętrza i 2x w środku i wszystko jest ok.
    Uprzedzając pytania filtry myte regularnie min. 3x na sezon wraz z odgrzybianiem- Środek EcoLab Incidin-M. Jednostki wewnętrzne to Gree Lomo Luxury.

    Firma która mi to montowała odgrzybiła sprawdziła stan jednostek również tych na dachu i nie znalazła przyczyny.

    Z góry dziękuje za pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Poproś firmę o ocenę sytuacji na piśmie. Z tym uderzasz do producenta. Albo przyjedzie ktoś od nich albo wymiana jednostki.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony