dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jolantas

    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    60
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Pytam o firmę Stolar bo może mi dać upust ale czy ktoś zna i rekomenduje- wole zapłacioc niż się martwić - potem!

  2. #2

    Domyślnie

    Ich wyroby widziałam na targach BUDMA ,ale tam wszystko jest odrobione na cacy. Nie znam okien z normalnej produkcji. Mam wycenę na okna wg zamówienia i jak dotychczas jest ona najdroższa ze wszystkich.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jolantas

    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    60
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Możesz więc polecić coś podobnie estetycznego a tańszego? Dzięki!

  4. #4

    Domyślnie

    Witaj,
    Mamy okna Stolara od prawie miesiąca - są b.ładne i starannie wykonane. Ale zdecydowaliśmy sie na nie ze względu na rekomendację znajomych, którzy montowali je ponad trzy lata temu i są bardzo zadowoleni, nie mieli żadnych problemów.A poza tym spośród ok.20 firm ich oferta była jedną z tańszych (po twardej negocjacji mego męża jeszcze zeszli z ceny, mimo, że zarzekali się, że te wszystkie rabaty to max...). Do tego samego wniosku (niezależnie od nas)doszedł kolega męża z pracy i też zamówił w Stolarze.W porównaniu z Gebauerem ok.10 tys. taniej. Ważne było też dla mnie to, że u nich nie ma podziału na okna typowe i nietypowe, wszystkie okna są robione na zamówienie i nie ma problemów z niedopasowaniem wymiarów.Montaż też staranny, warunki płatności dobre (po montażu).Poza tym przemiła obsługa, co po nadętym panu z Urzędowskiego, patrzącym bykiem na kolejnego upierdliwego klienta.... Na razie jesteśmy zadowoleni.
    Pozdrawiam.Asia

  5. #5

    Domyślnie

    Witaj,
    Mamy okna Stolara od prawie miesiąca - są b.ładne i starannie wykonane. Ale zdecydowaliśmy sie na nie ze względu na rekomendację znajomych, którzy montowali je ponad trzy lata temu i są bardzo zadowoleni, nie mieli żadnych problemów.A poza tym spośród ok.20 firm ich oferta była jedną z tańszych (po twardej negocjacji mego męża jeszcze zeszli z ceny, mimo, że zarzekali się, że te wszystkie rabaty to max...). Do tego samego wniosku (niezależnie od nas)doszedł kolega męża z pracy i też zamówił w Stolarze.W porównaniu z Gebauerem ok.10 tys. taniej. Ważne było też dla mnie to, że u nich nie ma podziału na okna typowe i nietypowe, wszystkie okna są robione na zamówienie i nie ma problemów z niedopasowaniem wymiarów.Montaż też staranny, warunki płatności dobre (po montażu).Poza tym przemiła obsługa, co po nadętym panu z Urzędowskiego, patrzącym bykiem na kolejnego upierdliwego klienta.... Na razie jesteśmy zadowoleni.
    Pozdrawiam.Asia

  6. #6

    Domyślnie

    Też mam ofertę ze Stolara i w sumie jest porównywalna (ok. 5 % tańsza) od Gebauera, na poziomie Urzędowskiego i sporo droższa od Stolbudu Włoszczowa. Technicznie wszystkie 4 są chyba porównywalne. Na obrazku Stolar wygląda nieźle. A jakie opusty wynegocjowaliście? Mnie zaproponowali na razie 10%.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: pawel_l dnia 2003-05-26 12:53 ]</font>

  7. #7

    Domyślnie

    Zamówiliśmy już okna Stolar i też jestem ciekawa opinii,
    moim zdaniem nie ma porównania do np. Urzędowskiego bo w Stolarze robią okna pod dokładny wymiar i wszystko pod specjalne zamówienie, a tamto to fabryka - masówka.
    Upust dostaliśmy 17%, ale dlatego, bo na dwa domy jednocześnie.

  8. #8

    Domyślnie

    Mam pytanie!
    Czy firma STOLAR robi tez okna polkragle, balkonowe wg indywidualnego projektu?

    Odwiedzilam kilka firm i tylko okna ORTIS daly mi taka oferte. W dodatku byly przyzwoite cenowo. Na oko tez dosc solidne, ale moze macie jakies dane na temat tej firmy. Ja niestety bedac na Bartyckiej mialam pecha i trafilam na bardzo rozbrykana pania handlowiec niezwykle rozesmiana i mocno niekompetentna. Do dzis nie dostalam oferty cenowej ani jakiejkolwiek konkretnej informacji za wyjatkiem standardowych ulotek. Wszelkie negocjacje byly poprostu niemozliwe, a moze jednak warto, bo z tego co piszecie to dobre okna, choc troche drozsze od ORTIS. Moze firma ORTIS nie bawi sie w negocjacje jak na targu arabskim tyko daje konkretna oferte juz po upustach.

  9. #9

    Domyślnie Stolar

    Zaczynalismy od 5%, a skończyło się na 15%. I jako dodatkowy "gratis" - monterzy jako zadośćuczynienie za przedłużenie montażu, za darmo osadzili nam dwoje drzwi. A czy robią też "fikuśne" okna - nie wiem, ale można zajrzeć na ich stronę internetową (chyba www.stolar.pl).

  10. #10

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Ja też zamówiłem stolara upust 10% i pani narzekała ze juz jej nic nie zostanie (zaczeło sie od 6%) Od gebauera mialem nieco tansza oferte ale nie miali tego koloru co stolar K08 jakias szara oliwka

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawel_l
    Też mam ofertę ze Stolara i w sumie jest porównywalna (ok. 5 % tańsza) od Gebauera, na poziomie Urzędowskiego i sporo droższa od Stolbudu Włoszczowa. Technicznie wszystkie 4 są chyba porównywalne. Na obrazku Stolar wygląda nieźle. A jakie opusty wynegocjowaliście? Mnie zaproponowali na razie 10%.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: pawel_l dnia 2003-05-26 12:53 ]</font>

    Stolbud Włoszczowa robi całkiem dobre okienka i drzwi. Wiem coś o tym bo sam mam DZ, rodzice także, a kliku znajomych również ich okna. Warte zakupu, a skoro tańsze, to bym się nie zastanawiał.

  12. #12

    Domyślnie

    stolar stolar
    a teraz mam problem z reklamacja....

  13. #13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony