dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 111 z 111
  1. #101
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Zapisałem się ostatnio grupy Tri w Lublinie.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  2. #102

    Domyślnie

    Ja staram się codziennie coś robić z aktywności fizycznej. Świetne produkty z kategorii mają tutaj
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 25-10-2019 o 16:14 Powód: Reklama

  3. #103

    Domyślnie

    ja chodzę np. do pracy.

  4. #104

    Domyślnie

    Pewnie że znajduję czas na sport . w mojej firmie mamy duza łazienke z prysznicem itp. więc codziennie do pracy biegam , niezależnie jaka jest pogoda. I spokojnie mam czas się umyć i przebrać . Odpowiedni sprzet, bluzy termiczne buty, krotkie spodenki koszulki - znalazlem w internecie. Ostatnio kupowałem w . Jak nie masz czasu uprawiać sportu po pracy, biegaj do niej i z niej - to bardzo dobry substytut
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 25-10-2019 o 08:34

  5. #105

    Domyślnie

    Prawda (brutalna) jest taka, że jak się chce, to i czas na sport się znajdzie Oczywiście zależy od tego, w jakiej formie. Ja zakupiłem jeszcze przed wakacjami używany rower i, póki pogoda pozwala, śmigam do pracy i z powrotem - a robi się z tego ponad 20 km dziennie! Wiem, że po pracy mógłbym mieć problemy z motywacją...

  6. #106

    Domyślnie

    Też mnie ostatnio naszło, że powinnam wprowadzić w swoje życie trochę ruchu. Jak sobie porównam moją kondycje kiedyś a teraz... Masakra :/ Myślcie, że lepiej zacząć od biegania po dworze czy od siłowni? Szczerze biegać nie lubię zbytnio ale kto wie może mi się jeszcze spodoba

  7. #107
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Ze względu na wszechobecny smog nie polecam biegać w zimie. Kolejną sprawą jest waga ciała, jeśli odpowiednia bez nadwagi można od biegania na siłowni zacząć. W przeciwnym razie rowerek stacjonarny lub basen. Na początek będzie to odpowiednia forma ruchu dla każdego.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  8. #108

    Domyślnie

    Ostatnio zaniedbałam te kwestie, kiedyś była siłownia 3 razy w tygodniu i bieganie. Dla tych, którzy chcieliby dostać motywacje do działania to polecam konkurs empik Żyj z pasją, trzeba powiedzieć o swojej zapomnianej pasji i dlaczego chciałoby się do niej wrócić można wygrać realizacje swojej pasji wraz z osobą bliską dziś ostatni dzien konkursu jakby co

  9. #109
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    s4lc

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Kościerzyna
    Kod pocztowy
    83-400
    Posty
    3

    Domyślnie

    ja jestem uzależniony od targania żelaza zdarza mi się zrobić przerwy od siłowi ok 3 tygodni, ale wtedy czuje że czegoś mi brakuje
    Reklama jest płatna na forum.

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Timothy Reid Zobacz post
    I also love sports. I am a sports person myself. But I like to bet on sports more because I understand sports. I am in Nigeria and we have a lot of outstanding athletes here. Is there anyone from Nigeria here? Which athletes are the most profitable to bet on now?
    That's why 1xbet came to the rescue to support these athletes. For example, in Nigeria, female athletes stood out. 1xbet has identified 5 of the best and legendary women who have achieved tremendous success in sports in Nigeria. So there's no point in filing 1xbet complaints. It's useless. On the contrary, 1xbet is highly valued in Nigeria. On the same site you can find out how to get huge bonuses by betting on these athletes.

  11. #111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harold Williams Zobacz post
    That's why 1xbet came to the rescue to support these athletes. For example, in Nigeria, female athletes stood out. 1xbet has identified 5 of the best and legendary women who have achieved tremendous success in sports in Nigeria. So there's no point in filing 1xbet complaints. It's useless. On the contrary, 1xbet is highly valued in Nigeria. On the same site you can find out how to get huge bonuses by betting on these athletes.
    I am from Nigeria myself and I also know these athletes. They are really very strong women who have achieved success in sports with sweat and blood. I bet on 1xbet myself and I perfectly understand how this company supports sports in Nigeria. Plus, it holds many charity events.

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony