dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    norshall

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-435
    Posty
    13

    Domyślnie Czy forumowy ZBYCH wciąż zajmuje się systemami alarmowymi?

    Witajcie,

    z lektury forum wynika że forumowy Zbych bardzo dobrze zna temat dot. alarmów - pytanie jak się z nim skontaktować inaczej niż przez wiadomości prywatne na forum - na które nie odpowiada?A może polecicie jeszcze kogoś - najlepiej na Dolnym Śląsku, komu można powierzyć kwestie związane z alarmem?

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał norshall Zobacz post
    Witajcie,

    z lektury forum wynika że forumowy Zbych bardzo dobrze zna temat dot. alarmów - pytanie jak się z nim skontaktować inaczej niż przez wiadomości prywatne na forum - na które nie odpowiada?A może polecicie jeszcze kogoś - najlepiej na Dolnym Śląsku, komu można powierzyć kwestie związane z alarmem?
    Owszem, nieprzerwanie od 24 lat
    Z braku czasu niezbyt często tu zaglądam, ale teraz mam urlop
    Nie mam od Ciebie żadnej wiadomości prywatnej.
    Dzialam tylko w W-wie i okolicach, wiec Tobie nie będę mógł pomóc.
    Proponuję popytać w Twojej grupie lokalnej.

    Pozdrawiam
    ZBYCH
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    norshall

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-435
    Posty
    13

    Domyślnie

    Eh szkoda, ale dzieki za info mimo wszystko

  4. #4

    Domyślnie

    Wakacje wakacjami - ale generalnie fajnie by było jakby udało się polepszyć kontakt. Mamy od Was system alarmowy i od kilku lat niestety zawsze to samo....tygodniami nie można się skontaktować, aby się umówić na serwis.
    Pozdrawiam - Malwes.

    "...Nie mam nic przeciwko aby moi synowie wyrośli na ludzi, którzy uważają, że urządzanie domu polega na ustawianiu regałów na książki..." (by B.J.)

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał malwes Zobacz post
    Wakacje wakacjami - ale generalnie fajnie by było jakby udało się polepszyć kontakt. Mamy od Was system alarmowy i od kilku lat niestety zawsze to samo....tygodniami nie można się skontaktować, aby się umówić na serwis.
    Przypadkiem trafiłem na Pani post i... hmm, jak by tu napisać...
    Prawdą jest, że czasem trudno się ze mną skontaktować, ale pisanie, że "zawsze to samo" mija się z prawdą.
    System zamontowany był w 2010 roku, a przeglądy zamówiła Pani raptem trzy razy.

    Ostatni raz przypomniała Pani sobie o konieczności zrobienia przeglądu po trzech latach, tuż przed świętami Bożego Narodzenia i to z przymusu, bo system zasygnalizował awarię akumulatora i stacja monitorowania męczyła Panią telefonami.
    Dzwoniła Pani do mnie z numeru, którego nie znałem, a ja nie mam czasu, ani ochoty na odbieranie każdego telefonu.
    Byłem wtedy świeżo po operacji i słabo się czułem. Nie w głowie mi była praca i kontakty z klientami.
    W końcu w styczniu udało nam się umówić, zrobić przegląd i wymienić akumulatory.

    Teraz w styczniu wyświetliło się Pani na klawiaturze alarmu przypomnienie o konieczności wykonania kolejnego przeglądu i... cisza.
    Oczywiście może Pani sobie robić przeglądy kiedy Pani chce, ale w takiej sytuacji proszę nie oczekiwać mojej dyspozycyjności.
    Ja nie siedzę i nie czekam na telefony, tylko mam masę pracy. Zawsze brakuje doby na wszystko, więc klienci, którzy nie robią regularnych przeglądów w zaplanowanym okresie, są obsługiwani w ostatniej kolejności.
    Te regularne przeglądy nie są dla mnie (dla wyciągania kasy - jak się niektórym wydaje), tylko dla Pani, żeby porządny system alarmowy nie stał się atrapą dającą jedynie złudne poczucie bezpieczeństwa.

    Przykro mi, że Pani napisała ten post, bo wydawało mi się, że nasza współpraca dobrze się układała.

    ZBYCH
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony