dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie Jaki poziom wylewki - panele winylowe, w przyszłości może parkiet(?)

    Mam dylemat jak rozwiązać kwestie poziomu wylewki w salonie. Zakładałem, że będzie 8cm + 2cm na panele/kafelki. Tak mam ustawiony poziom drzwi tarasowych.
    Pojawiła się jednak opcja paneli winylowych - lepsze na podłogówkę niż deski drewniane czy panele laminowane.
    Mają jednak niecały 1cm grubości i mogę je przykleić do wylewki, niema piankowego podkładu.

    Jak to wyrównać z poziomem gdzie będą płytki - wylać tam 1.5cm mniej wylewki? Co jakbym w przyszłości chciał zmienić panele winylowe na np. parkiet? Czy powininem przygotować poziom pod parkiet czyli 1-1.5cm niżej i czymś podnieść podłogę o 1.5cm?
    Najprościej wydaje mi się w strefie przy drzwiach tarasowych zrobić delikatny spad i całą podłogę mieć 1.5cm niżej, tylko czy to zgodne ze sztuką kładzenia takich paneli?

    Jestem ciekaw jak to rozwiązaliście! Nie chciałbym dawać grubszego podkładu, bo myślę że stracę cały zysk z małego oporu paneli winylowych. z drugiej strony zamykać sobie drogę przed jakąkolwiek grubsza podłogą
    Ostatnio edytowane przez PrzyszłyBudowniczy ; 13-01-2018 o 22:59

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony