dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43
  1. #41
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ArtDop

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Łąck
    Kod pocztowy
    09-520
    Posty
    7

    Domyślnie

    Łatwo mówić nie palić mokrym drzewem jak się nie ma wiatki, a tu ciągle pada. Dlatego muszę na przyszły rok zbudować sobie wiatkę do trzymania drzewa i to będzie najlepsza inwestycja. Póki co również ratuję się jakimiś spalsadzami itp. środkami. Nie narzekam, ale jednak im mniej chemii według mnie tym lepiej, chociaż bez tego czasami ani rusz.

  2. #42

    Domyślnie

    Kupiłem środek Hansa i się nie zawiodłem! Kominiarz twierdzi, że tak czystego komina jeszcze nigdy nie miałem i po smole ani śladu. A czyści mi komin od 13 lat i bywało różnie.
    Sypię miarkę raz na dwa tygodnie i mam święty spokój.
    a bodaj byś dom budował !!!

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.408
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArtDop Zobacz post
    Łatwo mówić nie palić mokrym drzewem jak się nie ma wiatki, a tu ciągle pada. Dlatego muszę na przyszły rok zbudować sobie wiatkę do trzymania drzewa i to będzie najlepsza inwestycja. Póki co również ratuję się jakimiś spalsadzami itp. środkami. Nie narzekam, ale jednak im mniej chemii według mnie tym lepiej, chociaż bez tego czasami ani rusz.
    Do sezonowania (minimum 2 lata), wiata niepotrzebna. Można pod chmurką. W lipcu - sierpniu, zawsze "złapiesz" ze dwa tygodnie suchej pogody - wtedy możesz część drewna schować do piwnicy czy garażu. takie suche, nie spleśnieje.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony