dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: M3 system

  1. #1

    Domyślnie M3 system

    Witam wszystkich
    Forum odwiedzam od dłuższego czasu. za jakieś czas będę budował dom. Na chwilę obecną nr1 dla mnie to m3 system.
    Przeglądałem forum ale znalazłem tylko jedną osobę która pisała o swoich doświadczeniach.
    Czy naprawdę nikt z forumowiczów nie budował z tą firmą?
    Rozmawiałem z pracownikami firmy ale informacje od osób już mieszkających w takim domu byłyby bezcenne.
    Zapraszam do dyskusji tutaj lub na priv.
    Pozdrawiam
    Leszek

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kamilb1987b
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Górki-Wielkie
    Kod pocztowy
    43-436
    Posty
    6.421

    Domyślnie

    W tej technologii są ograniczone możliwości projektowe przez które nie wybierzesz sobie dowolnego projektu i zrobisz tą metodą tylko ograniczasz się do tego co ta firma oferuje. Jeżeli ich projekty Ci odpowiadają to buduj.

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję za komentarz.
    Projekty tej firmy odpowiadają mi w 100%.

  4. #4

    Domyślnie

    Dla mnie to raczej rodzaj styropianowego namiotu niż dom. Ale każdy "buduje" co mu się podoba

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ta firma ma biuro w moim mieście.Byłem, oglądałem kilka domów , rozmawiałem z kilkoma właścicielami i wszyscy są zadowoleni.Nawet sprzedałem kilka drzwi do tych domów.Plusów jest dużo ale jest jeden okropny minus.Projekty barakowe trochę oderwane od teraźniejszości gdyby nie to pewnie stałby u mnie na działce.Nie chce robić reklamy firmie bo jest to tutaj nie mile widziane więc jak ktoś ma pytania zapraszam na pw

  6. #6

    Domyślnie

    Ostatnio budowali dom, zwykły prostokąt ale inaczej wykonany. Doszły wiaty i zadaszenia tarasu. Dodatkowo dach nie pokrywa całości budynku. Dom prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Bardzo nowoczesna surowa stylistyka, jak dla mnie rewelacja.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Gdyby nie wygląd i aranżacja domu pewnie bym u nich kupił dom.Właściciele( p.Asia i p.Marcin) mają profesjonalną wiedzę na temat swojego produktu i o dziwo nie reklamują się wcale ostatnio.Świadczy to o tym iż pewnie samo się sprzedaje bez drogiej reklamy.Rozmawiałem z mieszkańcami tych domów ( bo na moim terenie jest ich sporo) i wszyscy są zadowoleni z wyboru.
    Więc jesli komuś taki projekt odpowiada to polecam, na pewno koszty eksploatacji są bardzo niskie.
    Jakieś 4-5 lat temu rozmawiałem z p.Marcinem to rozradzał pompę ciepła z uwagi na małe zapotrzebowanie na energię i wysokie koszty pompy a znów miał w planie wprowadzić piec na pellet z ogromnym zbiornikiem wkopanym w ziemię który uzupełniany jest wielką przyczepą raz na kilka lat.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony