Cytat Napisał dorotazab
Jesli widzialabym Stany w takich superlatywach jak Ty to zastanawialabym sie nad powrotem do Polski.
Pewnie , ze do niczego nie prowadzi ta dyskusja , niemniej , gdybym widziala kraj ,w ktorym mieszkam tak jak Ty Go postrzegasz -wrocilabym do Polski natychmiast .
Zyje w Polsce 38 mln ludzi , wiec zylabys i ty.
Nie rob niczego wbrew sobie , nie pracuj dla idiotow , nie zyj w glupim kraju, z prawami , ktore ci sie nie podobaja i ktorych zasadnosci nie rozumiesz (tak to odbieram).

Zyj wsrod roztropniejszych , gdzie prawa sa sprawiedliwe i przejrzyste,

Wracaj , nie mecz sie , faktycznie te $800 to jak za taka harowe to gowno nie pieniadze , za tyle nie oplaca sie tu meczyc , dlatego proponowalam Ci gotowe rozwiazanie , o ktore nawet nie zapytalas .
Rozumiem , przyjechalas tu po pieniadze , jak wszyscy , za malo zarabiasz i to cie dusi , mnie nie oszukasz.
Jestem z natury zyczliwa i pomocna .

I pokaz mi drugi kraj , w ktorym 80 -cio letnie malzenstwo , idzie do restauracji , trzymajac sie za rece , ma wszystkie zeby, nie czeka na protezy z ubezpieczalni , zwiedzilo caly swiat etc
Jezeli nie wiesz o czym pisze , pomysl o najblizszych , o Babci , nie pisze , zeby Ci dokuczyc , tylko zeby pokazac w jakim bledzie jestes .

Ja wracam z wielu powodow .
Nie bede sie tu o nich rozpisywala.
To , ze nie zamierzam tu zyc , nie znaczy , ze mam wszystko krytykowac .
I nie chwal sie tak pieniedzmi , na niektorych takie nie robia wrazenia .
Sa inne wazne sprawy , wazne wyzwania , nadajace sens zyciu , nie tylko dolary w oczach.
Powiem Ci jeszcze , ze spotkalam sie tu z wielka zyczliwoscia tubylcow , tyle , ze kazdy dostaje tyle co daje innym , w zaleznosci od tego jak cie ludzie postrzegaja -tak masz .
Lapczywa i zachlanna osobe pozna kazdy , nawet glupi jankes.

Jest jeszcze jedna jedyna rzecz ,w ktora wierze -Murphy Law .

Zycze powodzenia.