dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: "Lane skosy"

  1. #1

    Domyślnie "Lane skosy"

    Witam,
    Wiem że temat drażliwy na tym forum ale bardzo proszę o wskazówki.(Oczywiście będzie rozmowa KB ,zaprzyjaźnioną ekipą budowlaną ,w całą sytuacje zamieszany jest tez zdolny konstruktor ),ale przed tym chciałbym znać opinie znawców tematu na tym forum.
    Budowę zakończyłem na jesień zalaniem stropu ,murowaliśmy razem z Bratem Tylko do zbrojenia stropu i zalewania wziąłem ekipę , teraz czas pociągnąć sprawę dalej czyli ścianki kolankowe ,ściany szczytowe ,kominy i ....lane skosy.Z tąd moje pytanie .
    Na śianie kolankowej Będzie wieniec i z tego co zauważyłem majstry robią tak że albo wylewają wieniec i wypuszczają z niego zbrojenie a później dolewają skosy tak jak np. tutaj http://www.zemfira.mojabudowa.pl/?id=175205 i wtedy jest możliwość pociągnięcia wieńca w ścianach szczytowych ,albo wylewają skosy razem z wieńcem ale w tedy nie ma możliwości aby wieniec znajdował się w szczytowej ścianie,
    Jak Waszym zdaniem powinno się takie cóś wykonać.
    pozdrawiam
    pp

  2. #2

    Domyślnie

    a ja mam pytanie z innej beczki. Jaki jest powod aby cos takiego robic?

  3. #3

    Domyślnie

    W wersji ze stropodachem wieniec w szczytowej ścianie nie ma według mnie żadnego praktycznego działania oprócz samego faktu że po prostu tam jest.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar greatbuilder
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Ja mam zamiar wylać wieniec po prostu na ścianie szczytowej razem ze skosem. Patrzac z boku bedzie miał mniej więcej taki kształt /'''''\. Reszta ściany szczytowej bedzie domurowana potem na tym płaskim.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony