dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 118 z 118
  1. #101

  2. #102

  3. #103

    Domyślnie

    joliska....a popielaty,to nie szary?
    jaksie,no piekna kuchnia

  4. #104

    Domyślnie

    Popielaty może uchodzić za ciemny, smutny, a przecież tyle jest odmian szarości ...
    Znam wiele osób, które nie umiały sobie wyobrazić szarych wnętrz, tzn. uważały je za zimne, a po obejrzeniu gotowych wnętrz zmieniły zdanie.
    Ja już parę osób zaraziłam szarościami, nie wiem, czy to dobrze

    prawdziwy.anika dziękuję również

    PS. jeszcze jedna fotka zbliżona ujęciem do projektu w pierwszym poście

    Ostatnio edytowane przez jaksie ; 19-09-2010 o 20:31

  5. #105
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    skrzat2

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5

    Domyślnie Jakie płytki nad blatem w kuchni?

    Witam

    Mamy taki problem z wyborem płytek nad blat w kuchni. Myśleliśmy na początku o płytkach z serii Fiji z Opoczna ->
    (jasne z tej serii będą na podłodze). Kuchnia ma blat jasno kremowy, a dół mahoniowy, górne szafki są kremowe. Chodzi nam o taki efekt jaki dają te płytki Fiji, czyli wąskich pasów. Fiji nam nie pasuje, bo gdy obejrzeliśmy je w sklepie stwierdziliśmy, że są zbyt beżowe i nie pasują nam do blatu. Kupilibyśmy je gdyby tylko były jaśniejsze (najlepiej kremowe). Może macie jakieś pomysły jakie płytki mogły by nam pasować?

    Z góry dzięki

  6. #106

    Domyślnie

    Pokażcie kuchnię, bo nie wiemy jaki lubicie styl i jak ogólnie prezentuje się Wasza kuchnia.

    Muszą być te pasy? Pierwsze co mi wpadło to głowy to kolekcja Open Mat z Sant'Agostino. Po pierwsze jest nieporównywalnie bardziej szlachetna od Fiji. Po drugie jest dostępna w wielu kolorach w tym na pewno jest w niej bardzo jasny beż.

    Tutaj podaję linka do katalogu w pdfie właśnie z tą kolekcją:

    http://www.ceramicasantagostino.it/m...pen%20Matt.pdf
    Ostatnio edytowane przez pamaria ; 05-01-2011 o 23:18

  7. #107
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    skrzat2

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za info. Poniżej projekt kuchni, w którym akurat taki rodzaj płytek nam się spodobał, ale nie oznacza to, że inne pomysły nie wchodzą w grę

    Jeśli macie jakiś pomysł piszcie śmiało.

    Pozdrawiam

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Napisał skrzat2 Zobacz post
    Dzięki wielkie za info. Poniżej projekt kuchni, w którym akurat taki rodzaj płytek nam się spodobał, ale nie oznacza to, że inne pomysły nie wchodzą w grę

    Jeśli macie jakiś pomysł piszcie śmiało.

    Pozdrawiam
    Ten Open Mat by tam bardzo ładnie wyglądał. Nie jest tak ciemny jak w tym folderze i nie jest tak oklepany jak Fiji.

  9. #109
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    skrzat2

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5

    Domyślnie

    Musimy je zobaczyć w takim razie Nie wiesz gdzie można je dostać (sieciówki czy tylko wyspecjalizowanych sklepach)? Ile one mniej więcej kosztują?

  10. #110

    Domyślnie

    Nie wiem skąd jesteście, ale jeśli z Warszawy to w Opexie, w Valdi przy Al. Jerozolimskich i na pewno gdzieś na Bartyckiej. Raczej w marketach budowlanych ich nie znajdziecie. Z tego co pamiętam zwykła płytka (ta największa z kolekcji, gładka prosta) kosztuje ok.200 pln/m.

  11. #111
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie

    skrzat2 odnośnie płytek się nie wypowiem, bo jak się nie widzi na żywo to zbytnio nie ma co oceniać.
    Ale podpowiedź z mojej strony odnośnie wysokiej zabudowy: po lewej stronie od piekarnika/mikrofali musisz przy ścianie dać blendę żeby piekarnik nie ocierał się przy otwieraniu o ścianę. Jeśli zrobisz ją w kolorze drewna, będziesz miał fajną zabudowę w kształcie odwróconej litery C wokół mebli po prawej stronie.
    Z chęcią pomogę w aranżacji wnętrz. Zbieram na studia w Stanach

  12. #112
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    skrzat2

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dzięki za podpowiedź. Widzisz nawet na to nie zwróciliśmy uwagi

    Co do płytek to znaleźliśmy coś takiego:


    Wiecie może co to za płytki?
    @pamaria Jesteśmy ze śląska. Z tego co się orientuje to ten Open Matt kosztuje ok 200 zł/m2 i to jest trochę za dużo jak dla mnie.

    e: znleźliśmy jeszcze coś takiego:

    wiecie może co to za płytki?
    Ostatnio edytowane przez skrzat2 ; 09-01-2011 o 19:17

  13. #113
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    adi_

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.593

    Domyślnie

    ogladam wasze kucnie i czasem mam wielkie oczy ze zdziwienia jakie sa laczenia kolorow
    chcialbym zobazyc efekty koncowe a nie polowiczne
    w zyciu piekne sa tylko chwile _ Rysiek Riedel_DZEM

  14. #114

    Domyślnie

    Witam,
    Odświeżę kotleta - czy znacie jakieś płytki na ścianę do kuchni o dużym formacie - najlepiej bok 60cm ale bardzo małej grubości - wszystkie mają ok 1cm, a ja muszę się wdrapać w tynk gipsowy.
    Możecie coś polecić?

  15. #115

    Domyślnie

    Popatrz na spieki kwarcowe, czyli w rzeczywistości gres, tylko bardzo cienki (ok. 3 mm). Zwykle jest w bardzo duzych płytach ok. 2-3 m dł. i z 1 m szerokości, ale widziałam tez mniejsze, bodajże 45 cm x 90 cm.

  16. #116

    Domyślnie

    Cytat Napisał mateuszs Zobacz post
    Witam,
    Odświeżę kotleta - czy znacie jakieś płytki na ścianę do kuchni o dużym formacie - najlepiej bok 60cm ale bardzo małej grubości - wszystkie mają ok 1cm, a ja muszę się wdrapać w tynk gipsowy.
    Możecie coś polecić?
    Jeśli chodzi o coś cienkiego, to fajnym pomysłem wydają mi się okleiny kamienne. Sąw sporych arkuszach, łatwe do przyklejenia i trwałe.
    http://www.kamiennyfornir.pl/kolory.html

  17. #117
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar oskarjursza
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Sassuolo - Italia
    Kod pocztowy
    41-049
    Posty
    11

    Domyślnie

    Może kogoś zainteresuje.
    Projekt wykonany z wielkoformatowych płyt gresowych Sil Ceramiche.
    Blaty wyłożone płytami o grubości 5,5mm. Fronty mebli wyłożone płytami o grubości 3mm.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	silceramiche02.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	40,8 KB
ID:	345822
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	silceramiche03.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	56,4 KB
ID:	345823
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	silceramiche01.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	61,4 KB
ID:	345821  
    Ostatnio edytowane przez oskarjursza ; 05-02-2016 o 10:19
    Jestem przedsiębiorcą, promotorem produktów i usług, konsultantem techniczno-handlowym, prelegentem i blogerem. Działam w branży budowlanej, wykończenia wnętrz i projektowania. Prowadzę szkolenia płytkarzy, handlowców. Od 1996 roku związany z włoskim rynkiem luksusowych płytek ceramicznych i materiałów wykończeniowych. Dostarczam wielkoformatowe płyty gresowe (tzw. spieki kwarcowe), oraz spersonalizowane dekoracje według indywidualnego projektu na wielkoformatowych płytach gresowych.

  18. #118
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    damiga

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-078
    Posty
    6

    Domyślnie

    hmmm jak na moje oko ta kuchnia wygląda trochę chłodno i nieprzyjemnie. ja bym dała jakiś bardziej wyrazisty kolor płytek

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony