dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    przemo784

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Gorki Wielkie
    Kod pocztowy
    43-436
    Posty
    2

    Domyślnie Rozwiazanie problemu suchej zabudowy sufit i sciana

    Witam
    wszystkich ekspertow prosze o rady w sprawie sufitu podwieszanego
    sa to trzy oddzielne powiezchnie jedna obok drugiej rozsuniete od siebie o 30 cm w sumie wymiar pomieszczenia jest 10 m na 9 mam lekki problem z opuszczeniem ich bo bedzie to okolo 3 m do 4 m a druty sa na 1.5 ale slyszalem tez o 3 m czy dobrym rozwiazaniem bedzie laczenie tychze drutow przez specjalne zlaczki przyznam ze tego jeszcze nie robilem i nie wiem jak to zadziala,
    Dla pewnosci zrobie probe obciazeniowa jaka sila mozna zerwac takie polaczenie jeli utrzymie okolo 80 kg na taki wieszak to powinno wytrzymac .
    Prosz o rady w tej sprawie

    druga sprawa to sciana ma wysokosc na 3 m a pomieszczenie jest na okolo 5 m wysokosci dlugosc sciany w lini prostej 7 m i w takich sprawach robilem zastrzaly pod katem 45stopni do sufitu moze wy cos poradzicie
    Najlepsze w tym wszystkim jest to ze to hala ze stali i problem tez z mocowaniem bedzie wszystkiego
    Moze by zamienic te sciane na murowana tylko nie wiem czy sie zgodzi na to inwestor
    Prosze o rady inwestycja rusa 16 wrzesnia .
    Z gory dziekuje za sugestie
    Pozdrawiam
    Przemyslaw

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    przemo784

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Gorki Wielkie
    Kod pocztowy
    43-436
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał FlashBack Zobacz post
    Brakuje wiedzy na temat samego blaszaka.
    Pomysł z testowanie już testowanych elementów bezcenny.
    Człowieku jak można porwać się na inwestycje nie wiedząc jak ją realizować? Ehhh jakie to Polskie
    Nie takich sugesti oczekiwalem
    I wiem co robie a chcialem poznac opinie innych a jesli ty nie potrafisz pomoc to sie nie odzywaj Bo szkoda tematu zasmiecac.
    A inwestycja nie jest w polsce a konstrukcja jest wykonana ze stali konstrykcyjnej a wypelnienie jest z bloczkow .

    TAk sie zastanawiam czy ktos potrafi pomoc w takiej sprawie czy tylko sami madrale sa co pewnie siedza na internecie i w teori a w praktyce nic bardzo nie zrobili
    Pozdrawiam pana powyzej

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony