dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie Pomocy, dlaczego tak jest?

    Witam mam kilka problemow:
    1. dziennik budowy- zdjecia. Powklejalam je i ich teraz nie ma, nie wiem czy dobrze zrobilam wybierajac strone empikfoto.pl, jaka strona jest dobra i bezplatna na utworzenie galerii tutaj na Muratorze? ImageShack ponoc nie zawsze otwiera strony ze zdjeciami a fotosik ma limit na zdjecia.

    2. Dlaczego po wpisaniu w google : wdzieczny m07 wyswietla sie inna strona z moimi watkami:dziennik i komentarze? dopiero po otwarciu tamtej strony pisze ze jesli chce sie wiecej przeczytac to wtedy podaja link do muratotra. Nie da sie tego jakos usunac,tak zeby wpisane slowa w google kierowaly tutaj na muratora?

    3. W moim profilu mam utworzony a raczej przyklejony moj pierwszy post z dziennika budowy i nie moge go usunac! Informowana jestem ze nie mam do tego praw itp...

    4. Co teraz z moim dziennikiem? czy zalozyc nowy i zdjecia powklejac na stronie jaka mi polecicie czy edytowac wszystko w obecnym dzienniku?

    Prosze o pomoc

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Nikt nic na ten temat nie wie?
    a tak sie cieszylam z tego dziennika a tu takie numery

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Załóż sobie galerię np. na www.picasaweb.google.com

    Do profilu zerknę - na inne rzeczy nie mam wpływu

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    A czy da sie to usunac? ten dziennik w profilu?

    http://forum.muratordom.pl/entry.php...M07-na-płycie

    i jezeli teraz zaloze album na picassaweb to mam te zdjecia wklejac poprzez edycje w moim dzienniku ?

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony