dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Montaż okna dachowego odłożony w czasie.

  1. #1

    Domyślnie Montaż okna dachowego odłożony w czasie.

    Czy montując dach na gotowo bez problemu można w późniejszym terminie zamotnować okno dachowe, czy wiąże się to z jakimiś utrudnieniami/kompromisami? Dach pokryty dachówką ceramiczną typu Rupp Ceramika Sirius, pełne deskowanie dachu.
    Chciałbym okna dachowe zamontować dopiero po zamknięciu budynku aby nie narażać ich na zmianę właściciela.
    Zależy mi aby okna były profesjonalnie zamontowane zwłaszcza pod kątem termoizolacyjności i szczelności.
    SMAKOR
    Nie myślałem, że budowa domu to takie wyzwanie...

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jan P.

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Brwinów Milanówek 506391113
    Posty
    2.475

    Domyślnie

    Problemu nie będzie, Tylko drożej , Jan.
    Po mnie nie ma poprawek

  3. #3

    Domyślnie

    Drożej chyba nie bo to w cenie roboty całego dachu, tylko przesuniete w czasie. Tzn gdybym montował od razu cena ta sama.
    Ale skoro nie ma przeciwskazań to zamontuję później, zwłaszcza, że myślę o 2 elektrycznych do łazienki z uwagi na wysoki montaż.
    SMAKOR
    Nie myślałem, że budowa domu to takie wyzwanie...

  4. #4

    Domyślnie

    Witam

    Przy pokryciu dachówką późniejszy montaż okna nie stwarza żadnych problemów, z uwagi na łatwość demontażu częsci pokrycia. Takie rozwiazanie jest często stosowane w praktyce, niektóre szkoły wręcz zalecają montaż okien po pewnym czasie, gdy juz więźba dachowa sie ustabilizuje (ważne szczególnie, jeśli drewno nie jest całkowicie wysuszone).
    Jako okna do łazienki proponuję wersję Rototronik ze sterowaniem pilotem i możliwościa montażu rolet zewnętrznych/wewnętrznych także sterowanych elektrycznie. Okna PVC z blokiem WD bez nawiewnika (łazienka).

    Pozdrawiam
    Z Roto zyskujesz podwójnie!

    Promocja systemów solarnych - W komplecie 10% taniej.

    45% dopłaty do kolektorów Roto

    Zobacz naszą galerię zdjęć

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony