dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 160
  1. #141

    Domyślnie

    witaj !
    co tam u was ..jak tam ogród..
    a możesz pokazać elewację
    bardzo bym się ucieszyła

  2. #142

    Domyślnie

    Ależ u Ciebie przytulnie. Gabinet super. Spodobał mi się Twój sufit w holu. Chyba go sobie cichaczem ściągnę od Ciebie
    Bardzo ładne, spokojne wnętrza, w moim stylu. Pozdrawiam i życzę miłego mieszkania.

  3. #143

    Domyślnie

    i jeszcze raz zanudzę
    możesz jeszcze raz wkleić dużą łazienkę... i gdzie masz ubikacje na dole- na rogu ?
    z góry dziękuję i przepraszam za zanudki

  4. #144

    Domyślnie

    Kurcze, ale cudnie macie... pozazdrościć. Ehh, u mnie takie pałace pewnie dopiero pod koniec 2009 roku będą (jak wszystko pójdzie zgodnie z planem)
    Pozdrowionka

  5. #145

    Domyślnie

    Witam
    A ja mam takie sme głośniki do komputera co na zdjęciu
    LOGITECH-nieżle dają czadu!
    Wnętrza piękne! Bardzo mi się podobają!!!
    Pozdrawiam

  6. #146

  7. #147

    Domyślnie



    ale super
    też tak chcę

  8. #148
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar sasiad1964
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Witam ,
    Domek całkiem , całkiem. Widać gołym okiem ,że trochę to musiało kosztować. Gratuluje konsekwencji w urzadzaniu.
    ( jak dla mnie to trochę zimno, tak biurowo-bankowo-hotelowo,np. nierdzewne pporecze,marmurowe schody itp ) .
    najważniejsze jednak ,że właściciele bardzo dobrze się w nim czują, bo przecież o to przede wszystkim chodzi. Ne urządzamy przecież swoich domów dla obcych ludzi.
    Znakomita większość oglądających i tak jest zachwycona więc musze wziąć poprawkę na moją ocenę.
    Jeszcze raz gratuluję.
    Pozdroofka

  9. #149
    BEATA-BETI
    Guest
    BEATA-BETI

    Domyślnie

    Piękny domek.Też mam postawiony domek wg. projektu amber.

  10. #150

    Domyślnie

    Cytat Napisał BEATA-BETI
    Piękny domek.Też mam postawiony domek wg. projektu amber.

    my też

  11. #151
    BEATA-BETI
    Guest
    BEATA-BETI

    Domyślnie

    Mieszkacie już? Jestem w trakcie wykańczania z zewnątrz (jutro przychodzą dekarze a po nich tynkarze) i mam wszystko przygotowane do zrobienia wewnętrznych tynków(będą robione we wrześniu).Prace posuwają się powoli bo budujemy od 2003 ale postanowiliśmy nie brać kredytu .
    Chętnie poczytam coś o Waszym domeczku .

  12. #152

    Domyślnie

    G mam do ciebie pytanie:
    jak rozwiązaliście sprawę odpływu na balkonie? czy go zrobiliście wogóle?
    proszę odpisz bo muszę szybko decydować

  13. #153

    Domyślnie

    Domek bardzo oryginalny. Szczególnie te sufity podwieszane robią wrażenie. a ja chciała się zapytać o meble kuchenne. Podobają mi sie takie dwukolorowe. Mając teraz ciemne chce jasne i z takim dobranym stołem jadalnym. Twój jest cudowny ale boję się o te białe siedziska. Ach!!!

  14. #154
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Renka Grabow
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    1.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    315

    Domyślnie

    Piękny domek, przemyślany i dopieszczony - gratulacje

  15. #155
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar MarzannaPG
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.967
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie



    Fantastyczny stół i przepiękne krzesła. Czy mogę dostać namiary na firmę?
    Można wiedzieć też jakie wymiary ma stół?

  16. #156

    Domyślnie

    Krzesła nazywaja się Kinga 3, producent Rzeszowskie Fabryki Mebli w... Sędziszowie... vel. PAGEd Są OK.
    Stół po rozłożeniu ma 3,60 m, producenta nie pamiętam, metki się niedogrzebałem. Stołu nie polecam pomimo, że bardzo praktyczny w użytkowaniu ze względu na możliwość manewrów przy rozkładaniu (rewelacja jak chodzi o duże imprezy), ale blat jest do luftu bo czuły na wilgoć i niechcący po bukiecie z kwiatów lub mokrym talerzu można zobaczyc piękny bombel na stole. Tani nie był 3 lata temu kosztował 2,600 PLN.

    Jezeli chodzi o odpływ wody z balkonu to zwyczajnie go nie ma. Problemu równiez pomimo, że balkon jest od strony południowej i wiatr lubi zawiać. Dom ma mocno "wypuszczony" dach, może dlatego ? Przyznaję, że miałem podobny problem z tym tematem. Skończyło sie na strachu w zimie podczas zawieruchy wystarczy (dla spokojności) wyrzucić 2-3 łopaty śniegu na dół.

  17. #157

    Domyślnie

    Ślicznie macie... Wnętrza w bardzo ciepłej kolorystyce. Śliczne płytki łazienkowe - też myślę o gresie polerowanym. Schody bajka - zbieram inspiracje!!
    Gratuluje pomysłów

  18. #158
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar MarzannaPG
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.967
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Dzięki, za info. Jak już gdzieś pisałam wszystkie krzesła, które mi się u forumowiczów podobają są zadziwiająco z Paged! Tylko różne wzory.
    Paged górą!

  19. #159

    Domyślnie

    hej po latach

  20. #160
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karocha88

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Lublin
    Posty
    1

    Domyślnie

    o też mam taki dom mieszkam w nim od 5 lat i jest po prostu super! teraz zastanawiam się nad zmianą aranżacji wnętrz... mój dom różni się od projektu tym, że na górze zrezygnowałam z tego "balkoniku" na rzecz powiększenia pokoju i te dwa pokoje obok siebie są połączone przejściem w jeden - duża wygoda jak dla mnie, bo w jeden jest pokojem dziennym a drugi sypialnią pozdrawiam

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony