dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Watykan cofnął decyzję papieża ws. abp Paetza.....

    Watykan cofnął zakazy, które nałożył na arcybiskupa Juliusza Paetza po aferze molestowania przezeń kleryków. Poznańska kuria walczy o anulowanie tej decyzji.
    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...y_Paetza_.html


    no niezłe szambo......

    dlaczego instytucja, która straciła tyle, zarówno moralnie jak i materialnie, nie uczy się na własnych błędach ?
    BOHO
    Warszawa

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Watykan pokazuje swoje dwa oblicza. Papież wyraża skrychę za afery pedofilskie w kościele i jednoczeście cofa zakazy biskupowi, na którym ciążą zarzuty. Jeżeli oskarżenia były bezzasadne, Watykan powinien to jednoznacznie udowodnić przed opinią publiczną.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  3. #3

    Domyślnie

    e tam zaraz "nie uczy sie ".Kuria w podziece arc.Peatzowi w roku 2002 kupila mu piekny palacyk wart wtedy kilka mln zl zeby arcybiskup poczol jak to hierarchia koscielna umiala docenic ,iz dobrze dymal klerykow.Prokuratura tez nie wystapila przeciw niemu ,a o ile mnie pamiec nie myli to istnieje paragraf "osiaganie kozysci osobistych w zwiazku ze sprawowna funkcja".Jedynie slusze i katolickie radio w tym kraju po dzien dzisiejszy w swych audycjach popiera Paeatza tak samo jak innych gejow w sutanach np: Jankowskiego ,Drozdka ,pomimo,iz doskonale wiadomo ,ze kazdy ksiadz gej byl za komuny T.W.Najbardziej mnie Peatz rozbawil gdy kilka lat temu wyprowadzil sie z tego palacyku,bezposrednm powodem wyprowadzki byly parady rownosci ktore pod jego oknami demonstrowaly swoje poparcie dla niego . A tak poza tym to wszyscy w kuri wiedzieli od lat o preferencjach seksulanych Peatza i jedyne co zrobili to podwali do sadu gazety o tym piszace.Warto tez pamietac iz arc.Peatz w IMENIU POLSKICH KATOLIKOW!!!!! zegnal papieza Benedykta 16 i hierarchia koscielna nie miala nic przeciwko temu .No coments
    Regulamin forum

  4. #4

    Domyślnie

    samo jak innych gejow
    znaczy się wprowadzili równouprawnienie ,jest cool
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony