dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    DMariusz

    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    2

    Domyślnie podloga drewniana + panele podlogowe

    Na stara, spaczona podloge drewniana chce polozyc panele podlogowe laminowane. Niestety nierownosci podlogi przekraczaja 3mm (tyle mozna skorygowac podkladem pod panele)
    Jakiego rodzaju podsypke (badz wylewke) moge uzyc do wyrownania nierownosci podlgi? Dodam, ze nie chcialbym za bardzo obciazac stropu.
    Prosze o pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Ja w takiej sytuacji zastosowłem płytę OSB 12 mm i na to pianka i panele doskonale się sprawdziło. Powodzenia

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    DMariusz

    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    2

    Domyślnie Ekonomia....

    Hmm, a czy przy takich plytach daje sie jeszcze jakies inne podklady?? i jak To wychodzi finansowo?? Bo szczerze mowiac, uzywalem tylko plyt OSB 18mm do kuchni, a pozniej zrezygnowalem ze wzgledow finanswych... nie wiedzialem, ze sa jeszcze 12mm....

  4. #4

    Domyślnie

    Płyta OSB 12 mm kosztowała 16 zł za m2, jak kupujesz całą płytę, kupowałem w kwietniu w Leroy Merlin w W-wie gdzie indziej powinno być podobnie.

  5. #5

    Domyślnie

    Apropo plyt osb..jeden z montazystow powiedzial ze bez sensu wydawac na nie pieniadze...bo na straej podlodze panele moga sie troche uginac..a ta 12 osb moze byc i tak za miekka i tym samym znaczaco nie poprawic sytuacji?
    To prawda? 12 sprawdza ci sie calkowicie?

  6. #6

    Domyślnie

    To zobaczymy za jakiś czas, na razie wydaje się że jest ok, ale robiłem to w kwietniu br. więc czas pokaże czy było to słuszne rozwiązanie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony