dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Witajcie !Wszystkie pokoje na poddaszu maja tak sciete sufity, ze nie da sie zamontować normalnego karnisza. Chyba ze w skośnej scianie, ale to byłoby fatalne !! Czy macie podobny problem?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Zrób rolety

  3. #3

    Domyślnie

    Albo "zazdrostki" - w sklepach można kupić takie plastikowe rurki, które przykleja się do okna. Co prawda, najbardziej pasują do kuchni, ale chyba przy odrobinie inwencji...

  4. #4

    Domyślnie

    zgadza się - roleta wewnętrzna...

    ...gust jest kwestią ... gustu??

  5. #5

    Domyślnie

    Ostatnio widziaam ( nieztety z zewnątrz) trójkątne okno na poddaszu z ciekawie upiętą firanką. sądząc z efektu mudziała być sztywno umocowana do drążka ( linki) biegnącej właśnie ponad skosami okna.
    Moje okna są tyklo u od góry "ścięte w trójkąt" dlatego mam zamiar poeksperymentować z trzypunktowym mocowaniem okiennych "szmatek"

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    No i dlatego ja mam dach mansardowy i żadnych skosów na poddaszu. Niech żyją kąty proste!

  7. #7

    Domyślnie

    w sumie chyba tylko roleta wchodzi w rachubę... lub nic. Zdaje się, że gdzie jak gdzie ale na poddaszu to raczej nikt Cię nie jest w stanie podglądać.


    a od słoneczka to jedynie roleta lub firanaka na pinezkach...
    Jędruś

  8. #8

    Domyślnie

    Ja mam dotego jeszcze okna polokragle, wiec jeszcze lepszy problem. Wykonam karnisz na zamowienie (nie wiem jescze jaki kstzalt, musze sobie to rozrysowac i wykonac symulacje) do ktorego na stale w kilku punktach bedzie upieta zaslona. Na dzien jej brzegi bede upinac odchylajac na sciane. Zaslony beda z tiulu nowej generacji czyli polprzezroczyste tak aby w ciagu dnia dawaly duzo swiatla a noca nie pokazywaly co jest w srodku.

  9. #9

    Domyślnie

    A ja widziałem takie rozwiązanie, że nad oknem był "standardowy" karnisz, natomiast pod oknem był "reling" taki drążek. Firanka była zawieszona na karniszu a następnie przewieszona przez ten reling. Wyglądało to całkiem nieźle (przynajmniej na zdjęciu).

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony