dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Podejścia do kibelka - domorosły hydraulik pyta :)

    Witam,

    cały dom buduje mi Tata, który nie ma zawodowo nic wspólnego z budownictwem. Jest nie za szybko ale super dokładnie. Robimy teraz wewnętrzną inst. kanalizacji. Trochę się uczymy podczas pracy trochę z netu itp. Zdrowy rozsądek i rozum górą .

    Nie mam na 100% ustalone gdzie muszla, gdzie umywalka, jaki i jak usytuowany brodzik. Nie mam jeszcze chudziaka. Jak zostawić wypusty, żeby móc zalać chudziak i mieć potem jakąś tolearncję przy podłączaniu. Na chudziak planuje 13 cm styro i 6 cm podłogówka.

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    zakończ kielichem, później dosztukujesz

  3. #3

    Domyślnie

    do góry dosztukuję, a jak będę chciał 10-20 cm w lewo, prawo itp itd.?? W przypadku brodzika muszę wiedzieć od razu gdzie mam mieć odpływ?? Chociaż tam średnica jest mniejsza więc luz będzie, ale 110 mm do muszli... ?

    Trzeba to od razu dokładnie określić ?

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o stelarze WC to ich szerokość wynosi ok.50cm . Podejście kanalizacij ma być na środku z posadzki . Wystaw z chudziaka kielich na parę cm. potem przedłużysz . Jestem już po operacji ŁAZIENKA .Dużo czytaj o wymaganych odległościach , wysokościach panujących w tym pomieszczeniu .Wszystko samo wyjdzie .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony