dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie TANIE DOMY "ZA MIEDZĄ"

    Słyszałem, że na terenie niemiec ( wschodnie landy) można w atrakcyjnej cenie kupić domy do remontu. Odległość do granicy to często tylko 13-20 km. A ceny podobno o 30-40% niże niż te jakie trzeba zapłacić za podobne domy na terenie RP.
    Czego nie widać gołym okiem... zakrywa warstwa tynku.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariobros35
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-087
    Posty
    1.237

    Domyślnie

    Dokładnie ja też się noszę z zamiarem zakupu domu za naszą zachodnią miedzą
    Jeżeli mogę być pomocny w zagadnieniach dotyczących kominków z płaszczem wodnym to zapraszam do zadawania pytań

    --Tu była reklama----

  3. #3

    Domyślnie

    tylko nie zapomnijcie dowiedziec sie ile bedzie za remont i jakie sa koszty zalatwienia dokumentacji technicznej niezbedne do remontu domku

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariobros35
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-087
    Posty
    1.237

    Domyślnie

    Cytat Napisał czmirek
    tylko nie zapomnijcie dowiedziec sie ile bedzie za remont i jakie sa koszty zalatwienia dokumentacji technicznej niezbedne do remontu domku
    Co do remontu to większość prac wykonam sam hydraulikę mapewno w całości wkońcu zajmuję sie tym na codzień natomiast muszę się liczyć z tym iż będę musiał zapłacić niemieckiemu elektrykowi z uprawniemiami aby podłączył szafkę elektryczną z bespiecznikami oraz niemieckiemu hydraulikowi z uprawnieniami za pieczątkę dotyczącą instalacji gazowej do kucheniki albo zainstaluję kuchenkę elektryczną .a dokumentacja w moim przypadku już jest bo właściciel sprzedaje dom w trakcie remontu
    Jeżeli mogę być pomocny w zagadnieniach dotyczących kominków z płaszczem wodnym to zapraszam do zadawania pytań

    --Tu była reklama----

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam Kupilem za grosze, w dobrym stanie. Jestem w stanie zalatwic domy w dobrym stanie sporo ponizej wartosci (np domek 100m na nieduzej dzialce od 25tys eur). Info na priv

  6. #6

    Domyślnie

    Aha, remonty sa drogie, papierologia kosztuje, wiec lepiej kupic od razu do zamieszkania.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony