dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie czy na jasnym połysku (meble kuchenne) mocno widać paluchy ?

    Zachwyciła nas kuchnia waniliowa w wysokim połysku-na ciemnym widać łapy i zacieki-a jak to jest na jasnym?
    Niedługo oszalejemy przez tą kuchnię-im wiecej oglądamy-tym bardziej odchodzimy od pierwotnego wzorca-a mówiłem żone-pierwsza myśl najlepsza-a tak-co?

  2. #2

    Domyślnie

    Bardziej będzie widać paluchy na inoxsie.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  3. #3

    Domyślnie Re: czy na jasnym połysku (meble kuchenne) mocno widać paluc

    Cytat Napisał d5620s
    Zachwyciła nas kuchnia waniliowa w wysokim połysku-na ciemnym widać łapy i zacieki-a jak to jest na jasnym?
    Niedługo oszalejemy przez tą kuchnię-im wiecej oglądamy-tym bardziej odchodzimy od pierwotnego wzorca-a mówiłem żone-pierwsza myśl najlepsza-a tak-co?
    Też chcę taką kuchnię, jak będzie znać palce, trudno, polatam ze szmatką.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Tez mam fronty lakierowane - białe.
    Widać paluchy - ale pod światło. Musisz miec dobrą szmatkę np. z mikrofibry - bo widac też i zamazania - ślady po wilgotnej ścierce.
    Zależy jak masz usytuowaną kuchnię względem świata/światła. Ja mam od strony północnej, więc nie mam z tym szczególnego problemu estetycznego.
    Zresztą gdybym miała czarny mat - myłabym równie często co biały połysk - ten typ już tak ma - nawet wolę jak widać że jest brudne - byłabym zaniepokojona gdybym wiedziała że coś jest brudne a tylko sie dobrze maskuje...choć nie jestem pedantką - to w kuchni musi byc na błysk...(taki mój ideał kuchni) - nie dotyczy momentów przygotowywania posiłków - kiedy gotuję - uwielbiam taki artystyczny bałagan...
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  5. #5

    Domyślnie

    [quote="joan"]Tez mam fronty lakierowane - białe.
    Widać paluchy - ale pod światło.

    troche mnie pocieszyłas

  6. #6

    Domyślnie

    witam ja odbieram klucze we wrześniu i planuje również meble kuchenne na wysoki połysk w kolorze wanilii - kurcze najwyżej będę latała ze ścierka

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał ochikarka
    witam ja odbieram klucze we wrześniu i planuje również meble kuchenne na wysoki połysk w kolorze wanilii - kurcze najwyżej będę latała ze ścierka
    a masz projekcik? bo my dopiero w fazie projektu

  8. #8

    Domyślnie

    Ja też bede miała kuchnie z połyskiem. jedna strona grafitowa- tam gdzie wysoka zabudowa , druga strona- niska zabudowa drewniana- kolor wenge lub jasny jesion. tu jeszcze myslę.
    Dla chcącego nic trudnego!

  9. #9

    Domyślnie

    kurcze dziś własnie byłam umówiona z firma KOMANDOR na budowie i pewno lipa po deszczyk pada i jest błoto - projekt bede miala dopiero robiony . Wiem tylko jak ma całość wyglądać widzialam taka kuchnie w gazecie SALON i SYPIALNIE - meble wanilia z dodatkiem drewna palisander

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał ochikarka
    kurcze dziś własnie byłam umówiona z firma KOMANDOR na budowie i pewno lipa po deszczyk pada i jest błoto - projekt bede miala dopiero robiony . Wiem tylko jak ma całość wyglądać widzialam taka kuchnie w gazecie SALON i SYPIALNIE - meble wanilia z dodatkiem drewna palisander
    no to oczywiście czekamy na wieści i sam projekt za tydzien-dwa

  11. #11

    Domyślnie

    Ochikarka ten palisander tez widzialam tez mi sie podoba bedzie ladnie.
    Dla chcącego nic trudnego!

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mam jasną kuchnię na wysoki połysk i jakoś nie zauważyłam, żeby było widać na niej odbite paluchy .
    Może na ciemnym kolorze byłoby to bardziej widoczne.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Mam jasną kuchnię na wysoki połysk i jakoś nie zauważyłam, żeby było widać na niej odbite paluchy .
    Może na ciemnym kolorze byłoby to bardziej widoczne.
    czyli przyklepane -na sto proc. robimy jasny połysk

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony