dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Temat: Zmiana lidera

  1. #41

    Domyślnie

    No i jak nigdy znowu wlazłam na forum, bo sieć nam w firmie nawaliła i upojnie spędziłam sobotę w firmie, zamiast delektowac się widokiem kładzionej folii na dachu)) No to jak już zadziałalo, to sprawdziłam pocztę i wątek LIDER mnie powalił
    Powiem tak: ok, Teska, rozumiem i graba, przy najbliższej okazji pijemy piwo - temat zamknięty, szkoda naszej energii.
    A Twój domek chętnie bym zobaczyła i swoim też się chcę pochwalić, a co!!!
    Więc pchnij mi jakiegoś linka do zdjęć, a ja zmobilizuję moje szczęście, niech też gdzieś wpakuje nasze fotki i podyskutujemy sobie o wyższości pokoju z kominkiem nad tym bez ))
    Pozdrawiam i do miłego
    ryb_ka

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    ryb_ka



    dzieki , temat zamkniety. trzymam za słowo jezeli chodzi o piwko fotki mojej chałupki zobaczysz w dzienniku .....tam jest pare linków...na ostatniej stronie jest Irma prawie gotowa, na 2 bodajze dopiero co budowana...

    Miłego...masz gg?

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Może dodam dla porządku - dziennik Teski nazywa się :
    Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego ,
    są też Komentarze do IRMy - wreszcie! .

  4. #44

  5. #45

    Domyślnie

    [quote="Jarecky"]
    Cytat Napisał Teska
    RY_BKA

    sorki jezeli sie na mnie wkurzyłaś nie to było moim celem, celem było pokazanie klasy a włascieiw jej brak Jareckiego....

    Jarecky ni stad ni zowad naskoczył na mnie...nie wiem dlaczego...przeciez z nikim sie nie scigam bo nie ma po co...jakos tak sobie mnie upatzrył

    Była u mnie kumpelka psycholog i powiedziała zeby mu napisac w prywatnych wiadomosciach tekst jaki własnie przeczytałaś....załozyłam sie z nią ze prywatnych wiadomosci facet nie pokaze wszystkim....ona stwaiła ze jednak tak: i efekt przegrałam flaszke czarnego Jaśka...ale co tam warto było bo wyszło ze rzeczywiscie Jarecky to facecik bez klasy....skoro lubi naskakiwac na osoby ktore nic mu nie zrobiły...fakt efekt uzyskał...bo Ty ryb_ko mnie tez obraziłaś...pisze co pisze...wcale nie musisz czytac..ale nie gniewam sie czas wolny spedzam jak spedzam...w necie, nie pracuje bo pilnuje budowy, zwolniłam sie sama z pracy, maz mu pracuje i ry_bko droga : wyobraz sobie sama jestem golcem bo mam kredyt...
    Zupełnie nie chciałam nikogo obrazac ....chciałam tylko zobaczyc co zrobi Jarecky...i zobaczyłam...facecik bez jaj.


    Jezeli ktos poczuł sie obrazony moja pisanina prywatna do jareckiego :PRZEPRASZAM

    jarecky- bez komentarza odpuśc sobie.
    Witam
    Widzę, że moderatorzy poczuli się urażeni, usuwając moje posty (pomimo, że były zgodne z regulaminem)...trudno
    Teska...jesteś klasą samą w sobie z odpowiednio dużymi jajami, prawdopodobnie. Twoje posty, szczególnie ostatnie to pokazują. Pomysł z panią psycholog był wooowwww... jestem wzruszony przebiegłością i sprytem.
    Pozdrawiam

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Oj, nieładnie, i to podwójnie nieładnie

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony