dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2709

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    666

    Domyślnie

    Nie wiem komu elektryk ograniczał moc... czy to nie jak ktoś robil iles startow 0-100? Jeden po drugim? Albo jeszcze gorzej... I robil to w aucie cywilnym? Jak mam to skomentować? Dla mnie to śmiech z takiego problemu.
    Natomiast spalinowy w upały tez potrafi się przegrzać.
    Nie rozumiem w ogole argumentu. Z tą niedostępna moca.

    Chyba, że ktoś chce auto na tor zabierac aby się wyszaleć. To wtedy rzeczywiscie. Ale cywilny spalinowy tez slabo sobie radzi. Zwlaszcza cena/ osiągi.
    Wydumany problem.

    2. Masa? Auta z bateriami strukturalnymi lepiej kompensuja nadmiarowe kg. Wciaz jest coś co trzeba poprawić.
    A osobiście. Wolę auto z większą masa.

    3. Porownanie spalinowych z czym? Nie widzę drogi hamowania elektryków.

    4. Ma ladne przeceny a chętnych i tak brak. Na rynku wtórnym tez leza... I czekają... na odważnego.

    edyt.
    ps. a ten odważny raczej nie będzie po posiadaniu takiego I-Pace entuzjastą elektromobilności.
    Tak samo jak właściciele BZ4X... też ... Toyota nie zrobiłą auta godnego uwagi. A wielu oczekiwało, że bedą potrafić. Może nie chcieli...
    Ostatnio edytowane przez Gik ; 10-05-2024 o 16:28
    --------- Domek 85m2 po podłodze. Poddasze użytkowe z antresolą. Łącznie 120m2--------------------
    ---------------- Fundament 30cm XPS | Sciana 30cm 0,32 | Dach 12PIR +20 PUR ---------------------------
    -- CO wodne - piec Kospel 6kW + Klimatyzator 3,5kW + Grzałki Łazianki 2x 0,4kW | Rekuperacja.---
    - PV ON-Grid 9,9kWp - 8,2kW Falownik | Magazyn 3x MPII 5000VA + 14,4kWh (6x2,4kW) ----------
    - PV OFF-Grid 10,05kWp - 6,4kW Ładowarka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony