dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aksior

    Zarejestrowany
    May 2023
    Skąd
    Kluczbork
    Kod pocztowy
    46-200
    Posty
    10

    Domyślnie Mur oporowy tarasu jak tanio wykonczyć

    Witam. Nie wiem czy właściwy dział( jeśli nie proszę o przeniesienie)
    Jak odnowić i wykończyć murki jak na zdjęciu? W miarę możliwości tanio i bezproblemowo...( Bo to dla kogoś ) Myślałem nad wyczyszczeniem tego z glonów i wykwitów szlifierka z papierem. Etc . Obicie młotkiem odpryskskajacych kawałków i dać jakiś klej/ zaprawę...

    I tutaj pojawia się pierwsze kwestia jaka zaprawa? Dla wyrównania i naprawienia niewielkich ubytków?( Najlepiej jakby była dostępna w Brico albo mrówka,bo tylko takie u nas sklepy są
    Ile tej zaprawy potrzebowałbym na 3 murki?dwa są na tarasie jak na foto i trzeci z przodu domu o 1/3 krótszy)
    Druga kwestia myślałem czy położyć baranka? Jakiś najtańszy biały+ pigment? Kamień na tarasie jest grafitowy..więc myślałem o szar kolorze murków.
    Czy pod takie coś trzeba dawać jeszcze hydroizolacje w płynie?

    Może mafie jakieś Inne faje pomysły i w miarę tanie rozwiązania żeby to wyglądało lepiej. Iż obecnie?
    Te murki od strony podwórka mają blisko drzewka.. więc nie wiem czy to z nich takie wykwity czy nawiewa z trawy etc...generalnie mało słońca od tej strony i taras po zimie wygląda cały fatalnie
    Ostatnio edytowane przez aksior ; 27-04-2024 o 22:51

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony