Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
No lubię kabaret ale jak się zagłębić w niektóre wypowiedzi to jednak życie pisze lepsze teksty - NAJBARDZXIEJ HUMANITARNA ARMIA ŚWIATA -
Najpierw płakałem ze śmiechu nad tymi obok siebie stojącymi wyrazami - humanitarna armia - potem ze zdumienia skąd to w ogóle mogło się wziąć a teraz czekam tylko na wnioski że to żydzi wymordowali swoich żeby móc wjechać do Gazy i zabijać dzieci. Poziom odjazdu i zmanipulowania umysłów przez przekaźniki zaczyna być niebezpieczny bo współczesna psychiatria nie ma tyle sił i środków aby całe grupy spoleczne wyprowadzać na drogę rozumu.
Świat nie takie rzeczy widział i przerabiał. Jak było? A kto to wie....

Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
Zwłaszcza że jak widać na rondach chłopski rozum to jednak nie intelekt.
Jednakowo śmieszą mnie traktaty o tym jaki sposób wolno zabijać a w jaki nie -skąd to się wzięło ? Jak widać w obu wojnach wszyscy mają w d...ie traktaty i porozumienia - kasetowymi sie napieprzają w ukrainie mordują jeńców cywilów i jakoś nie ma sposobu aby to zatrzymać - izraelity podobnie - skoro celem Hamasu jest zniknięcie narodu izraelitów to celem izraelitów jest zniknięcie palestyńczyków - sposoby jakimi to się dokonuje po obu stronach są pozbawione jakichkolwiek zasad - jakim cudem ludzkość wierzy w zasady zabijania się nawzajem to ja naprawdę nie ogarniam.
P.S. Jednak Ukraińcy usiłuja zachować trochę twarz nie bombardując przedszkoli i marketów u rusków ale sądzę że to raczej zbraku amunicji i rakiet .
To taka "dobra praktyka" Bo zabijać a tworzyć rannych to całkiem inne sytuacje.