Witajcie!
Jestem szczęśliwym nabywcą mieszkania blisko 70m, na 4 ostatnim piętrze. Mieszkanie jest śliczne, położone na górce, od południowej strony ogromne okna, więc jest ciągle słonecznie. Problem jest tylko taki, że kompletnie nie mam pomysłu co z tym domem zrobić.
Obecnie w domu mamy:
1. Pokój dla 12-latka (strona południowa)
2. Ogromny kompletnie bezpłciowy salon/pokój dzienny (strona południowa)
3. Sypialnia (strona północna)
4. Kuchnia (strona północna)
5. mikro WC (której połowę zajmuje pusta przestrzeń pozostawiona przez PRLowskich robotników na rury gazowe)
6. łazienka
7. Dużo za duży korytarz
i zero pomysłu co z tym zrobić.

Ja bym bardzo chciała mieć kuchnię z salonem. Jednocześnie marzy mi się duży stół przy którym można jeść obiady (w kuchni nie ma na to miejsca). Do tego mam milion rzeczy więc chciałabym mieć dużo miejsca na przechowywanie (podnoszone łóżko jest już całe zapełnione ). Bardzo bym chciała mieć miejsce na przechowywanie zapasów - jakąś mini spiżarnię.
To na co obecnie brakuje nam miejsca to pokój na zabawki dla dorosłych - drukarki 3D, laser do cięcia, drony (najlepiej gdyby był tu dostęp do wody).
Ktoś miałby może pomysł jak te wszystkie marzenia upchnąć na 70m? Miałam już milion ekstra pomysłów, ale zawsze coś mi stoi na przeszkodzie i nie mogę zbudować tej zgrubnej koncepcji co by tu zrobić, a bez niej nie mogę rozpocząć remontów poszczególnych pomieszczeń.
Załączam plan mieszkania - może ktoś z Was będzie miał jakiś pomysł i zechce podpowiedzieć?

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2024-01-02_18h56_32.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	17,5 KB
ID:	467603

Niewiem jak tu dodać większe zdjęcie, więc link to planu: https://drive.google.com/file/d/1FEw...ew?usp=sharing