dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Bruk Bet Novator Solo 100x100 koszmarem inwestora

    Drodzy użytkownicy,

    Jeśli rozważacie inwestycje w produkt firmy Bruk Bet jakim są płyty brukowe novator solo (100x100) chciałbym was lojalnie uprzedzić, iż będą to pieniądze wyrzucone nie w kostkę a w błoto.

    Niestety jeśli już firma wykonawcza polecona przez punkt sprzedaży (BrukWorld Łódź) stwierdza, iż jest to strasznie słaby produkt trudno jest dalej dyskutować i polemizować.

    Warto więc zawsze zasięgnąć rady najpierw doświadczonego brukarza a później skonfrontować to z marketingiem i czczymi obietnicami punktu sprzedaży.

    Na podjazd przed dom zamówiłem niespełna 400m2 płyt brukowych w formacie 100x100. Kiedy zaczęło się układanie inspektor nadzoru zleciła weryfikację dostarczonego produktu ponieważ kolorystyka płyt nie była jednolita.

    Po weryfikacji okazało się, iż produkt został dostarczony z 4 różnych partii produkcyjnych (luty, marzec, kwiecień, maj)! Dodatkowo brukarze zauważyli, iż płyty poza kolorem różnią się jeszcze od siebie grubością w zakresie 3-4mm.

    Zapytacie co jest naturalnym krokiem po wydaniu przeszło 50 000 zł na podjazd ? Oczywiście batalia reklamacyjna i walka z sprzedawcą.

    Złożyłem reklamację i otrzymałem błyskawiczną odpowiedź.

    Firma BrukWorld z Łodzi przy ulicy Brzezińskiej stwierdziła, iż wszystko jest w zakresie norm a w OZM jest informacja, iż płyty mogą się od siebie różnić!

    Czegoś nie rozumiecie ? To przecież tylko podjazd i tak zaraz ptak na niego narobi a kurier zostawi ślad po swoim busie … Nie ma co drążyć!

    Zmierzając do meritum - reklamacja odrzucona, sprawa przekazana kancelarii prawnej (piszą pozew).

    W tak zwanym "międzyczasie" dowiedziałem się o kolejnym kliencie “zadowolonym” z produktu BrukBet i firmy BrukWorld który również będzie sądził się w sprawie płyt Novator Solo gdyż jego podjazd (500m2) w znacznej części popękał zaraz po położeniu. Nieśmiało podpowiedział bym zweryfikował swój podjazd "po deszczu". Niestety miał rację jak przypuszczam popartą doświadczeniem ...

    Po wczorajszych opadach a 2 tygodnie po zakończeniu prac (nikt na podjazd nie wjeżdżał gdyż wykonawca zalecił odczekać 2 tygodnie) okazało się iż na moim podjeździe jest już 8 pękniętych płyt!

    Niestety ten produkt, system sprzedaży przypominający prezentację garnków czy pościeli dla emerytów a na koniec reklamacja woła o pomstę do nieba i kontrolę UOKiK i PIH (do czego zamierzam się przyczynić).

    To niesamowite, że w 2023 roku jest miejsce dla takich firm i dla takiego nikczemnego modelu biznesowego.

    Będę informował na bieżąco o mojej batalii z firmą BrukBet i BrukWorld.
    Ostatnio edytowane przez JaPawlak ; 25-06-2023 o 09:17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony