dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 361

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar keteimj
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    SITANIEC - KOLONIA
    Kod pocztowy
    22-400
    Posty
    420

    Domyślnie

    Miło, że Pan techniczny się odezwał może na tym forum odpowie jak to jest z tą 23% obniżką, bo według mnie jezeli w ciagu miesiąca cena zmienia się z ok 6400 na 7600zł to to jest podwyżka

    Pozatym chyba już firma sama się pogubiła w swojej ofercie i w tym jak dogodzić klientowi, a napewno dystrybutorzy i serwisanci - podwyżki, obniżki wydlużenie gwarancji wygląda to tak jak miałbym za 1200zl wykupić ubezpieczenie - dodatkową gwarancję, a może mam rację?
    Skąd ta gwarancja powyżej na 6 i 4 lata na stronie firmy jest 5-wymiennik/3-podzespoły, czyżby dział reklamy nienadąża za pomysłami?

    Techniczny kostrzewy chwali się, że dwa tygodnie temu zakończono badania energetyczno emisyjne - to przez półroku kociołki były sprzedawane bez badań - skąd były dane techniczne kotła zamieszczane w instrukcjach, folderach

    Na czym ma polegać ta wielka różnica w technologi spalania w porównaniu z innymi polskimi piecami bo jak patrzę na budowę palników do spalania peletu to maja budowę podobną i dodatkowo w niektórych wymiennikach automatyczne czyszczenie, przepraszam było stwierdzenie "polskich' może nie wszystkie są polskie.

    Dlaczego aby w MiniBio spalać owies należy dopłacić 600zł za kawałek blachy z innym układem otworów skoro jest to piec na pelet i owies?, a żeby mieć sterowanie w pełni obwodami następne 600zł

    Pisze Pan :
    mini bio 10 kw

    1. sprawności (92,6% przy mocy nominalnej)
    przy 10% O2:
    2. CO - 40mg/m3
    3.OGC 8 mg/m3
    4. pył - 15 mg/m3

    Wiecej osób byłoby zainteresowanych danymi jaka jest sprawność kotła przy mocy 30%,60%i 90% i ile średnio spalać powinien przy takich mocach.

    Jeszcze jedno pytanie jakim peletem palono podczas badań w BRNIE bo jeżeli to pelet ze Szwecji to niema co się ekscytować, a my musimy spalac to co leci na naszym rynku i tak dalej większość niedomagań Platinum BIO i konstrukcji pieca będzie tłumaczone złą jakością peletu.

    Piszesz Pan, że fora należy czytać z dystansem i zrozumieniem, zgoda ale ten dystans jako producent macie tak wielki do tego co piszą ludzie męczący się i marznący z waszymi piecami, że słuchacie tylko samych siebie (już blisko samozachwytu), na wszystkie problemy jedno lekarstwo zły pelet i adres strony z opisem jak powinien wygladac dobry pelet

    Nie to żebym chciał się wymądrzać bo jeszcze niezdecydowałem się jaki piec kupię, ale jeżeli firma podchodzi poważnie do klienta to mam nadzieję, że odpowie Pan na moje watpliwości konkretnie na tym forum i nie będzie to propaganda oraz wkrótce sie dowiemy konkretnie co za ile i na jakich zasadach(bez małych literek i gwiazdek)

    Piec MINIBIO 10kW naprawde mnie zainteresował, głównie ze wzgledu na wymiary i moc, ale im wiecej czytam wypowiedzi użytkowników i przyglądam sie pracy tego pieca to coraz wiecej przeciw a mniej za i te skoki ceny 4kPLN do góry 3kPLN w dół ciekawe co będzie w marcu.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez keteimj ; 02-02-2011 o 23:02

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony