dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 42
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 885

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Sylwia Blat

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Kolbuszowa
    Kod pocztowy
    36-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam!
    Potrzebuję pilnie namiarów na jakąś sprawdzoną firmę, która wykona nam studnię głębinową na podkarpaciu. Cena też gra rolę- dlatego pytam Was tutaj na forum. Bardzo proszę o pomoc i odpowiedzi na maila [email protected]
    Dziękuję

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rafik004

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    2

    Domyślnie

    witam ,potrzebne namiary na fachowców od studni głebinowej ,jest szansa?-Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Witam,
    W Szczecinie wiercenie od 100 zł/m + materiał do 300 zł z materiałem, ale nie znalazłem żadnej ekipy, która wywierciłaby studnię powyżej 30m, a wg badań potrzebuję ok. 40m. Jeżeli ktoś ma namiar na firmę, która może takową wykonać, to przoszę o info.
    ------------------------------------------
    Pozdrawiam

    Darek

  4. #4

    Domyślnie

    mogę prosić o namiary na ekipę?
    gdzie stoi budynek>

    bedę budowal w powiecie Pruszkowskim,

    Pozdrawiam,
    Robert

  5. #5

    Domyślnie

    Okolice BIELSKA - firmy śpiewają między 150 a 200zł/m - na razie zrezygnowaliśmy.

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Wojtek&Gosia

    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Szukam wykonawcy studni wierconej w okolicach Bielska-Białej. Jeśli ktoś może polecić to proszę o namiary.
    Pozdrawiam Wojtek
    NASZA GALERIA -----

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pawelllo

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    wierciła mi ekipa z okolic mińska mazowieckiego Woda była na 23 metrach a lustro ponad powierzchnią terenu! ) W tym roku robie oczko wodne a woda sama będzie napływać tylko potrzebna regulacja dopływu Pięknie sie zapowiada!!!

  8. #8

    Domyślnie

    Potrzebny namiar na studniarzy. Okolice W-wy (Czosnow - Sowia Wola).
    Z góry dziękuję.
    maja

  9. #9

    Domyślnie

    Witajcie powitam sie na wstepie. Szukam ekip budujacych studnie glebinowe z okolic Trojmiasta. Cyz ktos ma namiry na takie firmy, chodzi o sprawdzone i niedrogie....
    Serdecznie dziekuje i czekam na odpowiedz.

  10. #10

    Domyślnie

    Trochę się pozmieniało od zeszłego roku.
    W tym roku temat powrócił bo mamy nowego sąsiada i teraz we trzech chcemy wiercic - coby taniej było.
    Tylko że firmy bzikuja - od zeszłego roku z 200/m weszli na 380/m , a inny fachowiec wymyślił że jeździ na miesce ze swoim profesorem od geologi i robią sprawdzenie które kosztuje 2000zł.
    Znalazłem też takiego który przyjechał i zapytał się mnie w którym miejscu chcę mieć studnię - zdziwiony zapytałem czy nie jest istotne położenie cieków itp. na co fachowiec odparł że trzeba wybrać najlepszą dla siebie lokalizację, potem się w tym miejscu pomodlic i można wiercić, zapytałem sie czy jak nie bedzie wody to za tą jego robotę wystarczy na zapłatę "Bóg zapłać" - i chyba się obraził bo się odwrócił na pięcie i powąchałem spaliny z auta.
    A tak na marginesie - paru w tym wątku wypowiadało się iż mają namiary na dobre firmy - powysyłałem zapytania o dane i - CISZA, to po co pisac że się ma namiary jak się ich nie chce udostępniać ?

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CoolaTT
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Cytat Napisał diego80
    ekipa z podlasia 100zl za metr z własnym materiałem wykonuja równiez studzienki rewizyjne 500zl polecam z tego co sie zorientowałem to chyba jedzą i kopia po całej polsce

    DIEGO80 czy miałbyś namiary na tę ekipę?? Jeżeli tak to byłbym bardzo wdzięczny, z tego co się orientowałem to bez problemu można na podlasiu znaleźć ekipę za 140-150 rura fi 160 dopłata tylko za pompę i ewentualnie obudowę. Wszyscy tez proponują odwiert próbny to koszt wielkości ok 400 zł i jeżeli się okaże, że jest woda to wtedy wiercą i nie kasują tych 400.

  12. #12

    Domyślnie

    Poszukuję ekipy, która mogłaby wywiercić studnię powyżej 30m w okolicach Szczecina w rozsądnej cenie (max. 150zł/m.). Jeżeli ktoś ma namiary, to poproszę.
    ------------------------------------------
    Pozdrawiam

    Darek

  13. #13

    Domyślnie

    Ceny ktore podajecie sa jakies makabryczne. W okolicach Warszawy za glebinowke placi sie 100pln/m. A jesli lustro wody jest dosc wysoko ( do 7m) to chyba lepiej (taniej) zrobic wiercona pseudo-glebinowke (cienka rura) za 50zl/m. Woda bedzie smakowac dokladnie tak samo...

    Ceny 380pln/m brzmia jakby to byl odwiert w poszukiwaniu ropy a nie wody

    Pozdrawiam,

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał ostry
    Ceny ktore podajecie sa jakies makabryczne. W okolicach Warszawy za glebinowke placi sie 100pln/m. A jesli lustro wody jest dosc wysoko ( do 7m) to chyba lepiej (taniej) zrobic wiercona pseudo-glebinowke (cienka rura) za 50zl/m. Woda bedzie smakowac dokladnie tak samo...

    Ceny 380pln/m brzmia jakby to byl odwiert w poszukiwaniu ropy a nie wody

    Pozdrawiam,
    To poproszę o namiary na takie firmy. Przyjazd ekipy spod Warszawy wyjdzie taniej niż lokalna (Szczecińska) firma.
    ------------------------------------------
    Pozdrawiam

    Darek

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rafal9
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    2.030
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Za całość usługi w poprzednim roku płaciłem 600 zł.
    Podobno na 10m wiercili.
    Woda ok.
    W tym roku robił u sąsiadów i chyba jeszcze taniej wyszło.

    Maciej Flisiński 601-717-254

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafal9
    Za całość usługi w poprzednim roku płaciłem 600 zł.
    Podobno na 10m wiercili.
    Woda ok.
    W tym roku robił u sąsiadów i chyba jeszcze taniej wyszło.

    Maciej Flisiński 601-717-254
    Potwierdzam cenę powyżej. Dzisiaj rozmawiałam z ww. panem. 600 pln za studnię, rura 40 mm do tego pompa po 140 pln, głębokość ok 12 metrów. Studnia z rurą 100 to 1200

  17. #17

    Domyślnie

    Wczoraj wywiercili studnie - 28m. Trzy godziny pracy. Wszystko razem ( 2x2m filtry + pompa budowlana) 1950pln. Woda sie leje i jest fajnie

    Moi sasiedzi dali sie naciagnac i zaplacili 5.5 tys. A woda ta sama

    Pozdr!

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Nilka

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    1

    Domyślnie

    Wiatam wszystkich
    Właściwie pierwszy raz piszę na forum. Wcześniej przeglądałam tylko posty bo od paru lat jestem zainteresowana budową domku. No i wreszcie chyba dojrzałam do tematu
    Zaczynam od uzbrojenia działki i zbieram informacje na temat studni głębinowej. Czy możecie się podzielić doświadczeniem i podać mi namiary na sprawdzone firmy?
    Sama szukałam i koszty w Łodzi trochę wzrosły od zeszłego roku (ze 100-150/m do 250/m!!!)
    Chcę wybudowac studnie już za miesiąc więc czekam niecierpliwie na odpowiedzi.
    Nie zawiedźcie mnie
    serdecznie pozdrawiam

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar dominikams
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    Ja płaciłam za studnię 55 zł za metr (z materiałem). u mnie wiercili na głęb. 8 m, bo im głębiej, tym gorsza woda (i tak jest syfiasta, jak odstoi. Zelazo - trzeba będzie zrobić badanie i rozejrzeć sie za porządnym filtrem i odżelaziaczem).

  20. #20

    Domyślnie

    Ja wierciłam w tynm roku- 180/mb, koszt razem z rurami i filtrem- 6m.
    Dodatkowo płatne obudowanie studni -130 kręgi ze stopniami i pokrywa-180zł. Pompa ruska z allegro za 90zł. Działa. studnia na głębokości 32m, lustro-5m pod ziemią.

Strona 3 z 42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony