dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Pustaki ceramiczne z wełną

    Ma ktoś z was doświadczenie z pustakami z wełną mineralną? Jakie są wasze opinie na ten temat? Porównywał ktoś jak to się ma cenowo do ocieplania styropianem? Ja znalazłem jedno porównanie z 3zł na korzyść tradycyjnej metody z docieplaniem styropianem. Zastanawiam się czemu w sieci jest tak mało opinii na ten temat. Brak filmików na yt itd.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pustak.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	19,3 KB
ID:	468848

  2. #2

    Domyślnie

    Koc jest prawdopodobnie przystosowany do temperatury 2400 F, więc pod wpływem wyższych temperatur odpryskuje i ulega degradacji. Materiał ogniotrwały ma prawdopodobnie temperaturę 3000 F i zapobiegnie temu. Jeśli chodzi o wartość, koc jest naprawdę tani, podobnie jak torba z materiału ogniotrwałego. Wystarczy rura do formy https://xender.vip/ i bardzo łatwo jest zrobić własny piec.
    Ostatnio edytowane przez l1umen ; 07-05-2024 o 16:50

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał l1umen Zobacz post
    Koc jest prawdopodobnie przystosowany do temperatury 2400 F, więc pod wpływem wyższych temperatur odpryskuje i ulega degradacji. Materiał ogniotrwały ma prawdopodobnie temperaturę 3000 F i zapobiegnie temu. Jeśli chodzi o wartość, koc jest naprawdę tani, podobnie jak torba z materiału ogniotrwałego. Wystarczy rura do formy i bardzo łatwo jest zrobić własny piec.
    Chyba nie na temat.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.564
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał radek225 Zobacz post
    Ma ktoś z was doświadczenie z pustakami z wełną mineralną? Jakie są wasze opinie na ten temat? Porównywał ktoś jak to się ma cenowo do ocieplania styropianem? Ja znalazłem jedno porównanie z 3zł na korzyść tradycyjnej metody z docieplaniem styropianem. Zastanawiam się czemu w sieci jest tak mało opinii na ten temat. Brak filmików na yt itd.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pustak.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	19,3 KB
ID:	468848
    Wystarczy spojrzeć na zdjęcie. Myślę, że różnica cenowa będzie finalnie dużo wyższa, bo ten pustak z wełną trzeba wyrównać na zewnątrz pod tynk a najszybciej zrobić to styropianem więc za położenie zapłacisz tyle samo jak przy tradycyjnym pustaku.
    Patrząc na jego budowę ciężko będzie coś powiesić bo komory wyglądają na bardzo duże.

    Nie kombinuj

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony