dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Remont podłogi w starym domu.

    Witam, remont starego domu, ogrzewanie grzejnikowe.
    Zerwana stara podłoga a tam piach.. szukam porady jak za to najlepiej się zabrać.

    Wybierać piach, robić chudziak (ile cm?), potem folia, styropian 10cm i na to samopoziom (ile cm?)

    Czy może ubić piach, na to folia, styropian i na to beton, a potem wyrównać samopoziomem?

    Doradziłby ktoś jak do tego się zabrać?
    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Sam robiłem podłogi i zatrudniałem specjalistów do ich naprawy i renowacji. Nigdy nie poniosłem wystarczających kosztów, aby rozważyć nową podłogę, nawet kosztem mojego zdrowia psychicznego. Jak rozległe są szkody? Jak duże są dziury, gdzie się znajdują? Czy oparzenia są bardzo głębokie? Czy podłogi są nierówne ze względu omegle xender na problemy konstrukcyjne?
    Ostatnio edytowane przez axool ; 28-04-2024 o 18:49

  3. #3

    Domyślnie

    Sam robiłem podłogi i zatrudniałem specjalistów do ich naprawy i renowacji. Nigdy nie poniosłem wystarczających kosztów, aby rozważyć nową podłogę, nawet kosztem mojego zdrowia psychicznego. Jak rozległe są szkody? Jak duże są dziury, gdzie się znajdują? Czy oparzenia są bardzo głębokie? Czy podłogi są nierówne ze względu na problemy konstrukcyjne?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony