dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21

    Domyślnie

    Pobierz wypełnij i wyślij pocztą wniosek o rzeczywiste comiesięczne lub max dwumiesięczne rozliczanie. Ja mam comiesięczne i pełną kontrolę ale musiałem to wysłać pocztą bo ono tak se wymyśliło. Największe chamstwo jest takie że miałem takie rozliczenie zanim wszedłem w ten netbilling. Po zamontowaniu paneli dla MOJEGO DOBRA łaskawcy z Tauronu zrobili mi roczne rozliczenie i załączyli papier do wysłania z moja prośbą o przywrócenie stanu sprzed netbillingu. To oni mnie prosić powinni jak chcą coś zmienić a tu okazuje się że nie dość że ja musze słać pisma to jeszcze tylko i wyłącznie pocztą papierową. Jednak po wysłaniu tego otrzymuję rachunki co miesiąc. masz link do strony gdzie pobierzesz wniosek

    https://www.tauron.pl/dla-domu/obslu...b-zmiane-umowy
    Ostatnio edytowane przez Chris Zielonka ; 22-04-2024 o 08:46
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.805

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    Pobierz wypełnij i wyślij pocztą wniosek o rzeczywiste comiesięczne lub max dwumiesięczne rozliczanie. Ja mam comiesięczne i pełną kontrolę ale musiałem to wysłać pocztą bo ono tak se wymyśliło. Największe chamstwo jest takie że miałem takie rozliczenie zanim wszedłem w ten netbilling. Po zamontowaniu paneli dla MOJEGO DOBRA łaskawcy z Tauronu zrobili mi roczne rozliczenie i załączyli papier do wysłania z moja prośbą o przywrócenie stanu sprzed netbillingu. To oni mnie prosić powinni jak chcą coś zmienić a tu okazuje się że nie dość że ja musze słać pisma to jeszcze tylko i wyłącznie pocztą papierową. Jednak po wysłaniu tego otrzymuję rachunki co miesiąc. masz link do strony gdzie pobierzesz wniosek

    https://www.tauron.pl/dla-domu/obslu...b-zmiane-umowy
    Dokładnie o to mi chodziło ale tam jeszcze nie byłem i nie wiedziałem o tym , więc chcę miec co miesięczne rozliczenie wg zurzycia ,też tak miałem przed fotovoltaiką i to było najlepsze.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony