dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 23
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 446
  1. #401
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.927

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Ta unia to trochę jest chora co nie zmiania faktu że to najlepsze co nas spotkało i musimy w niej zostać jak najdłużej.
    A chore jest:
    -brak odpowiedniej ochrony własnych granic (pontony powinny być zatopione, a na granicach powinno się strzelać jeśli coś ma charakter "inwazji")
    -Nad tolerancja LGBT
    - "Zielony ład" Pewne rzeczy powinny wynikać z naturalnego postępu a nie nakazu (samochody, energetyka), Niektóre faktycznie powinny być z nakazu jak normy budowlane dla nowych budynków czy nowych samochodów, zakaz węgla czy gazu w domach
    1. Tak, Unia musi bronić swoich granic. Musi decydować kogo i na jakich warunkach wpuszczać i jakie warunki po wpuszczeniu musi spełniać imigrant.
    2. Nad tolerancja? Sprecyzuj co masz na myśli.
    3. "Zielony Ład" Nie akceptujesz nakazu (samochody, energetyka) ale w następnym zdaniu piszesz o normach budowlanych dla nowych budynków i nowych samochodów i jednocześnie popierasz zakaz spalania węgla i i gazu w domu.
    To są dzieje w wyniku postępu technologicznego.
    Czasami trzeba coś odpuścić i coś przydusić.
    Np. odpuścić zakaz sprzedaży samochodów spalinowych od ok. 2035 roku. Może postęp sam zdecyduje i nie będzie problemów ze spalinowymi i z elektrykami.
    Zakaz spalania węgla w domu trzeba wspomagać. Zakaz spalania gazu w miarę postępu technologicznego pomp ciepła i produkcji prądu z OZE a nie z węgla.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 04-05-2024 o 10:24
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #402
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.223

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Przecież ty oczerniasz własną nację.
    No, zdarza się...
    Ty za to swojej nie oczerniasz nigdy! Czegokolwiek by komu nie zrobili!
    Nie ty jeden, bo to po prostu z was wypływa, co choćby w naszym knesejmie widać.

    d7d od zawsze najeżdża na naszą nację wybielając swoją a większość jakoś tego nie dostrzega.
    Weźcie się obudźcie!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  3. #403
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.927

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk;8232930[B
    ]No, zdarza się...[/B]
    Ty za to swojej nie oczerniasz nigdy! Czegokolwiek by komu nie zrobili!
    Nie ty jeden, bo to po prostu z was wypływa, co choćby w naszym knesejmie widać.

    d7d od zawsze najeżdża na naszą nację wybielając swoją a większość jakoś tego nie dostrzega.
    Weźcie się obudźcie!

    Adam M.
    Adaś, to Ty ciągle piszesz o idiotach i o państwie z gówna i z kartonu.
    Piszesz o swojej nacji i o swoim państwie?

    Twierdzisz, że ja najeżdżam na Twoją nację? Nawet nie wiem jaka jest Twoja nacja.
    Wiesz jaka jest moja nacja?
    Jaką nacją ja wybielam?

    ad. oczerniać - No, zdarza się...
    Znasz pojęcia którymi się posługujesz?
    oczernić — oczerniać «rozgłosić o kimś nieprawdziwe informacje, przedstawiające go w niekorzystnym świetle»
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 04-05-2024 o 10:49
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #404
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.223

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Adaś, to Ty ciągle piszesz o idiotach i o państwie z gówna i z kartonu.
    Piszesz o swojej nacji i o swoim państwie?

    Twierdzisz, że ja najeżdżam na Twoją nację? Nawet nie wiem jaka jest Twoja nacja.
    Wiesz jaka jest moja nacja?
    Jaką nacją ja wybielam?

    ad. oczerniać - No, zdarza się...
    Znasz pojęcia którymi się posługujesz?
    oczernić — oczerniać «rozgłosić o kimś nieprawdziwe informacje, przedstawiające go w niekorzystnym świetle»
    No, tak...
    U nas idiotów jest znacznie więcej jak u was.
    Celowo więc tworzone jest państwo z gówna i kartonu.
    Mądry Polak - to nie ma geszeft!
    Ja wiem, jaka Twoja nacja.
    Ta co ją wybielasz. Umiem czytać ze zrozumieniem tekstu.
    Oj, na Twoje nieszczęście ja kształcony i oczytany goj jestem.
    Im jestem starszy tym mniej się dziwię, że żydów wyganiali z każdego kraju krótko po ich osiedleniu.
    To podły naród. Kto umie patrzeć ten to widzi.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  5. #405
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.927

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    No, tak...
    U nas idiotów jest znacznie więcej jak u was.
    Celowo więc tworzone jest państwo z gówna i kartonu.
    Mądry Polak - to nie ma geszeft!
    Ja wiem, jaka Twoja nacja.
    Ta co ją wybielasz. Umiem czytać ze zrozumieniem tekstu.
    Oj, na Twoje nieszczęście ja kształcony i oczytany goj jestem.
    Im jestem starszy tym mniej się dziwię, że żydów wyganiali z każdego kraju krótko po ich osiedleniu.
    To podły naród. Kto umie patrzeć ten to widzi.

    Adam M.
    Adaś! Ty tak na serio?
    Którą to nację ja wybielam i jaka jest moja nacja?
    Kształcony jesteś (przynajmniej tak piszesz) więc może potrafisz rzetelnie odpowiedzieć?

    Żydów wygnali z Polski krótko po ich osiedleniu?
    "Kształcony jesteś" podobno.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #406
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.223

    Domyślnie

    "Adaś, to Ty ciągle piszesz o idiotach i o państwie z gówna i z kartonu.
    Piszesz o swojej nacji i o swoim państwie?"

    Piszę o swojej nacji, ale to państwo z gówna i kartonu to Polin i tworzone jest aby nasze były ulice... tylko...
    Coraz bardziej to widać.
    Naciskane z każdej strony 9,5 miliona żydów przez blisko 400 milionów arabów musi się gdzieś podziać.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  7. #407
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.223

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Adaś! Ty tak na serio?
    Którą to nację ja wybielam i jaka jest moja nacja?
    Kształcony jesteś (przynajmniej tak piszesz) więc może potrafisz rzetelnie odpowiedzieć?

    Żydów wygnali z Polski krótko po ich osiedleniu?
    "Kształcony jesteś" podobno.
    Mącić umiesz.
    Tak jak Wy wszyscy.
    Głośniej się drzyj - TO NIE MOJA RĘKA!!!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  8. #408
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.927

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    "Adaś, to Ty ciągle piszesz o idiotach i o państwie z gówna i z kartonu.
    Piszesz o swojej nacji i o swoim państwie?"

    Piszę o swojej nacji, ale to państwo z gówna i kartonu to Polin i tworzone jest aby nasze były ulice... tylko...
    Coraz bardziej to widać.
    Naciskane z każdej strony 9,5 miliona żydów przez blisko 400 milionów arabów musi się gdzieś podziać.

    Adam M.
    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Mącić umiesz.
    Tak jak Wy wszyscy.
    Głośniej się drzyj - TO NIE MOJA RĘKA!!!

    Adam M.
    No nieładnie się wypowiadasz.
    Może to kwestia wieku.

    Na konkretne pytania nie chcesz odpowiedzieć.
    Nie wiem jaka jest twoja nacja a ty nie wiesz jaka jest moja nacja.
    Żyjesz w swoim wyimaginowanym świecie spisków i wiecznych pretensji do wszystkich dookoła.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #409
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    1. Tak, Unia musi bronić swoich granic. Musi decydować kogo i na jakich warunkach wpuszczać i jakie warunki po wpuszczeniu musi spełniać imigrant.
    2. Nad tolerancja? Sprecyzuj co masz na myśli.
    3. "Zielony Ład" Nie akceptujesz nakazu (samochody, energetyka) ale w następnym zdaniu piszesz o normach budowlanych dla nowych budynków i nowych samochodów i jednocześnie popierasz zakaz spalania węgla i i gazu w domu.
    To są dzieje w wyniku postępu technologicznego.
    Czasami trzeba coś odpuścić i coś przydusić.
    Np. odpuścić zakaz sprzedaży samochodów spalinowych od ok. 2035 roku. Może postęp sam zdecyduje i nie będzie problemów ze spalinowymi i z elektrykami.
    Zakaz spalania węgla w domu trzeba wspomagać. Zakaz spalania gazu w miarę postępu technologicznego pomp ciepła i produkcji prądu z OZE a nie z węgla.
    2. Tolerancja to to że mnie wali kto komu co wkłada i czy ucina sobie coś lub dokleja. Tutaj dochodzi do propagowania takich zachowań.
    3. Zakaz samochodów spalinowych jest debilny współczesne samochody "mało kopca" a ich zakup i eksploatacja jest tania czego nie można powiedzieć o elektrykach. Postęp powinien być uzasadniony dla konsumenta w jakiś sposób elektryki tego uzasadnienia puki co nie mają. Nowe normy budowlane tak. Zmienia się technologia i nie powoduje ona wywrócenia sytemu . Elektryki wywracaj system nie dając nic w zamian. W imie czego wprowadzać te zmiany? Ratowania Afryki?
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  10. #410
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.927

    Domyślnie

    2. zachowania homo czy hetero czy inne powinny być osobistą sprawą zainteresowanych osobników bez jakiegokolwiek propagowania.
    Czy Unia propaguje? Raczej pozwala.
    3. Elektryków powinny się pojawiać jako alternatywa dla tradycyjnych napędów.
    Nie ma czystego prądu (z OZE) to elektryki to nie są takie czyste jak to się propaguje.
    Produkcja baterii też chyba nie jest eko.
    4. Ratowanie Afryki - najlepiej jest pomagać tam na miejscu aby nie chcieli emigrować.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  11. #411
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    2. Jeśli pewne czynności wykonuje niewielka część populacji (wydaje mi się ) to jest to dewiacja. W tym przypadku nieszkodliwa ale jednak odchylenie od normy. A to czy unia propaguje czy pozwala na propagowanie to żadna różnica przynajmniej dlamnie

    3. Masz racje elektryki powinny być jako lepsza alternatywa. Ale naprawdę lepsza a nie lepsza przez nakazy i podatki.

    4. Tak pomagać na miejscu ale tak aby na tym zarobić lub doić krowę na trochę wyższym poziomie niż teraz.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  12. #412
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  13. #413
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Fakt Bartosiak jest zabawny ale jeszcze lepszy jest Budzisz. Ruski kiblują od ponad dwóch lat a ci ciągle straszą. Nie ważne czy zajmą Ukrainne czy nie to oni przegrali.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  14. #414
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.646
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    https://www.gazetaprawna.pl/wiadomos...powiazani.html
    https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103086,...rawicowej.html

    Hahaha, dlaczego mnie to nie dziwi. Aż mi się zdjęcie Brauna z agentem GRU przypomniało..
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  15. #415
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.927

    Domyślnie

    Dobrze, że się podpisałeś pod swoim linkiem.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  16. #416

    Domyślnie

    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  17. #417

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    3. Zakaz samochodów spalinowych jest debilny współczesne samochody "mało kopca" a ich zakup i eksploatacja jest tania czego nie można powiedzieć o elektrykach. Postęp powinien być uzasadniony dla konsumenta w jakiś sposób elektryki tego uzasadnienia puki co nie mają. Nowe normy budowlane tak. Zmienia się technologia i nie powoduje ona wywrócenia sytemu . Elektryki wywracaj system nie dając nic w zamian. W imie czego wprowadzać te zmiany? Ratowania Afryki?
    W Norwegii BEV mają 80% udział w sprzedaży i już 30% na drogach. Słyszałeś o jakimś wywróceniu systemu w tym kraju?

    Przynajmniej 90% użytkowników kompletnie nie potrzebuje jedynej przewagi samochodu spalinowego, jaką jest zdolność do pokonywania długich tras o 10-20% szybciej niż elektrykiem, bo jeździ wyłącznie po mieście i jego okolicach. Na jeden wyjazd wakacyjny w roku dużo taniej wynająć auto o większym zasięgu, niż zużywać przez cały rok cztery-pięć-dziesięć razy więcej energii niż to konieczne. Samochody elektryczne zużywają kilkakrotnie mniej energii od spalinowych, a w dodatku ta energia może pochodzić z czystych źródeł, co w przypadku spalinowych jest niemożliwe. Trudno o bardziej jaskrawą analogię do nowych, energooszczędnych domów, ogrzewanych PC na prąd, w coraz większej części pochodzący z OZE.

    Zakup i eksploatacja spalinowych jest tania? Żartujesz? Policz sobie koszt zakupu, serwisu i energii dla elektryka za 200 i analogicznego spalinowca za 130-160 tysięcy w cyklu życia (u pierwszego właściciela). Powiedzmy 8 lat i 240 tysięcy km. Albo miejskiego elektryka za 120 i ICE za 70. Też 8 lat i 120 kkm.

  18. #418

    Domyślnie

    W Norwegii uzasadnieniem kupno elektryka jest po prostu cena. Samochody tańsze niż spalinówki, koszt energii znacznie tańszy niż benzyny czy ropy, kredyty uprzywilejowane, w pracy możesz ładować za darmo albo za minimalny koszt, ładowarek na każdym kroku do koloru do wyboru itd.
    I to jest uzasadnienie czemu w Norwegii jeżdżą elektrykami.
    Taka, tesla 3 około 100tys koron tańsza w Norwegii niż w Polsce, a do tego kredyt na śmiesznie niskie oprocentowanie.

  19. #419
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juan Zobacz post

    Zakup i eksploatacja spalinowych jest tania? Żartujesz? Policz sobie koszt zakupu, serwisu i energii dla elektryka za 200 i analogicznego spalinowca za 130-160 tysięcy w cyklu życia (u pierwszego właściciela). Powiedzmy 8 lat i 240 tysięcy km. Albo miejskiego elektryka za 120 i ICE za 70. Też 8 lat i 120 kkm.
    Nie uwzględniasz kilku aspektów. Zysków alternatywnych. 60k różnicy w zakupie da w 8lat ok 51k zysku. Nie uwzględniasz zakupu ładowarki i ekstra PV. Nie uwzględniasz LPG na którym jedziesz za ok 25zł/100km. Nie uwzględniasz że " Orlen w Portfelu" da 3% na LPG i ok 1,5% na Pb plus szacunkowo 2k dywidendy w 8 lat. Nie ważne ile energii zużywasz ważne jak to wyjdzie na koniec
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  20. #420

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patatay Zobacz post
    W Norwegii uzasadnieniem kupno elektryka jest po prostu cena. Samochody tańsze niż spalinówki, koszt energii znacznie tańszy niż benzyny czy ropy, kredyty uprzywilejowane, w pracy możesz ładować za darmo albo za minimalny koszt, ładowarek na każdym kroku do koloru do wyboru itd.
    I to jest uzasadnienie czemu w Norwegii jeżdżą elektrykami.
    Taka, tesla 3 około 100tys koron tańsza w Norwegii niż w Polsce, a do tego kredyt na śmiesznie niskie oprocentowanie.
    I nie potrzebują być w UE
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

Strona 21 z 23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony