dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #3

    Domyślnie

    Miałem kocioł na pellet. Nigdy więcej. Kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć:

    (1) Kurz dostaje się WSZĘDZIE. Narastało nawet za przyciskami na panelu sterowania, powodując problemy.

    (2) Nie chodzi tylko o regularne czyszczenie komory. Należy wyczyścić rurę wydechową prowadzącą do komina. Jeśli nie zajmiesz się tym regularnie, nagromadzi się ono i może spowodować wyświetlenie komunikatu o błędzie/wyłączenie kotła na pellet.

    (3) Zapalnik przepala się co dwa lata, a cały panel sterowania psuje się po czterech latach. Zawsze, gdy jest zimno i tylko kilka firm w całym stanie ma technika przeszkolonego do naprawy tych maszyn https://xender.vip/, więc być może będziesz musiał chwilę poczekać, aż kocioł zostanie naprawiony. Któregoś razu musiałem uruchomić ogrzewanie wtórne na dwa tygodnie, ponieważ część została ponownie zamówiona.

    (4) Co roku musiałem przenosić 6 ton pelletu z garażu do miejsca, gdzie stał kocioł. Nie było (i według mojej wiedzy nadal nie ma) żadnej cysterny na pellet, która mogłaby dostarczać pellet bezpośrednio do zasobnika.
    Ostatnio edytowane przez bavss ; 23-02-2024 o 15:42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony