dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 57

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.522
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    ...

    Na tym interesie zarobiłeś tylko Ty, chyba że płacisz im za gaz. .
    Ja im tych kotłow nie wymieniałem, skąd takie przypuszczenie? Moj zysk to to ze nie musze wdychac tego smogu. O co chodzi z tym płaceniem za gaz?, ktos komus sponsoruje ogrzewanie gazem? ja niby mam to robic?. Juz nieraz pisałes głupoty, ale poprawy zadnej nie widac, a bzdury coraz wieksze. Czyste elektrownie węglowe, przeczytaj czasem co wypisujesz, komus zarzucasz głupoty a sam co wypisujesz. Ktore to zródła ciepła nie da sie utylizować? Owszem łopaty wiatraków są trudne do utylizacja ale opracowywane są chemiczne metody odzysku komponentów do ich budowy. Technologia idzie cały czas do przodu i to co dzis trudne lub niemozliwe po pewnym czasie nie bedzie problemem. Jak mozna przyrównywac nieustanne zwiekszanie sie poziomu CO2 do przejsciowych problemów z utylizacją tylko niektórych komponentów, emisję rtęci, haldy popiołow, zasolenie rzek wodami kopalnianymi przedstawia sie jako działanie sprzyjace czystemu powietrzu. Jak durnym trzeba byc zeby nie zauwazyc ze program czyste powietrze to nie tylko wymiana zródła ciepłą ale przede wszystkim ograniczenie zuzycia energii na ogrzewanie dzieki ocieplaniu budynków. Nie kazdy musie znac w tym temacie ale zeby cos pisac i to pisac z sensem jakąs wiedze trzeba miec, czy Ty ją masz?. Jak sie nie ma argumentów zwsze jest jeden, a jest nim stan moich finansów. Tych kilka montaży (a dokladnie 2 i 2 audyty ) nie stanowi o moich dochodach. Piszę o czystym powietrzu raczej jako audytor prostujacy bzdury powielane przez takich jak Ty. Doszukiwanie sie drugiego dna to tylko nadinterpretacja, działałem gdy nie było tego programu i bedzie dalej działał jak go nie bedzie. Kiedys była podobna wymiana zdan na temat rzekomych zysków z tego forum z kol. Swierolem, przyjechał do mnie do hurtowni, zobaczył czym sie zajmuję, temat dochodów z obliczen ozc jakby umarł. Nie rozumiem dlaczego kazda moja wypowiedz jest przypisywana do rzekomych dochodów czy tez ich braku. Czy to ma byc jedyny argument mich interlokutorów. Rozumiem ze nie kazdy lubi krytykę, mam tego swiadomosc, ale nie rozumiem ze na wszystko jest jedna odpowiedz. Wypowiadasz sie znaczy masz z tego interes. Z dyskusji z Tobą zadnego intersu nie mam, poza tym ze tracę czas na dyskusję, wątpie zebys to zrozumiał, klapki na oczach skutecznie to umozliwiają.
    Ostatnio edytowane przez asolt ; 22-01-2024 o 17:44

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony