dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomot79

    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Skąd
    Rybnik
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    179
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Jak zabezpieczyć przez woda szczelinę pomiędzy bokami płyty a XPS pionowym

    witam
    Mam płytę fundamentowa 30 cm pod nią oraz na bokach jako szalunek jest XPS. Pomiędzy XPS i płytą (spód i boki ) jest dodatkowo folia wywinięta na zewnątrz tego XPS pionowego. Pomiędzy bokami płyty a XPS jest więc ta folia ale i tak jest szczelina przez którą woda wpada, pewnie sobie gdzieś tam spływa do spodu płyty a na końcu przy dłuższych dniach ciepłych wyparowuje. Chciałbym jakoś to uszczelnić na okres jesienno zimowo wiosenny aby nic mi tam nie wpływało, zamarzało itp itd. Co polecacie. Myślałem aby najpierw powoli wlać cos płynnego typu dysperbit który rozlałby mi się w tych szczelinach a następnie coś "upchać w te szczeliny, coś co po wyschnięciu nie popękałoby i odleciało. Masa KMB, szlam. Wiadomo potem tam dociśnie się papę, warstwę cementową i 1 bloczek. Czy masy te są ok dla XPS i folii, nie zniszczą ich.

  2. #2

    Domyślnie

    Wyobrażam sobie, że przepływ powietrza byłby lepszy, ale zauważyłem, że część po lewej stronie klawiatury robi się dość ciepło i obawiam się, że to ciepło będzie miało wpływ na ekran. Jednak wygląda na to, że inni użytkownicy uruchomili swoje w ten sposób bez problemu, więc popadam w paranoję i myślę, że mógłbym spróbować sam 10.0.0.0.1 192.168.1.254 .
    Ostatnio edytowane przez haneryh1 ; 07-04-2024 o 09:24

  3. #3

    Domyślnie

    Używam mojego 9550 codziennie od lat i nie miałem żadnych problemów, nawet przy dużych obciążeniach, takich jak CAD, transkodowanie i gry. Mój pozostaje chłodniejszy pod obciążeniem niż na płasko na biurku z otwartą pokrywą, zakładam, że z powodu mniejszych ograniczeń wlotu na dole

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony