dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Utwardzenie podłoża

    Witam,
    kupiłem dom w stanie surowym zamkniętym, postawiony 25 lat temu. w domu nie był wylany chudziak, jedynie wysypany żużel którego się pozbyłem. Mam 10 cm miejsca na nawiezienie i ubicie pospółki. Rodzi się pytanie czy wybierać dodatkowo 20/30 cm tej ziemi w dół żeby nasypać w to miejsce pospółki i ubijać ją warstwami? Kierownik budowy stwierdził ,że podłoże przez 25 lat się na tyle uleżało ,że jest to niepotrzebne. Może miał ktoś taką sytuację?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.219

    Domyślnie

    Wybieranie gruntu leżacego nie ma sensu chyba że tam jakieś warswy humusu zostały to tak.

  3. #3

    Domyślnie

    Żadne szczerze. Próbowałem tych i Pondtabbs, ale powiedziałbym, że trzymam się dużych marek. AquariumCo-op rozważyłbym wraz z API. Istnieją fora, na których ludzie budują własne rośliny i wiele może pójść nie tak, gdy stosuje się nawóz do roślin doniczkowych naziemnych. Istnieją na przykład różne rodzaje żelaza, a szybkość wypłukiwania substancji lub interakcji z twardością wody może być różna. Jeśli nie widzisz rezultatów, lepiej będzie zmniejszyć dawkę i spróbować kilka tygodni później 192.168.0.1 router login .
    Ostatnio edytowane przez devrata ; 20-04-2024 o 13:11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony