LIST Z OGNISKA MARYMONT

Mili nasi!!!
W imieniu całej społeczności Ogniska Marymont chciałabym zaprosić Was do udziału w XVII Aukcji Forum Muratora.
Grudzień to miesiąc wyjątkowy. Przynosi nam dużo obowiązków, ale też wiele przyjemności. Świąteczny nastrój udziela się prawie wszystkim. 6 grudnia kojarzy się miło, bo to przecież Mikołajki. Dla nas ten dzień jest podwójnie radosny, od lat w tym dniu rozpoczynają się nasze coroczne spotkania. Gościcie nas tworząc przyjazną aukcyjną przestrzeń do prezentacji naszych prac.
Nie wiem jak Wy, ale ja nie do końca wierzę w przypadki. Nikt z nas już nie pamięta, dlaczego wybór dnia rozpoczęcia aukcji przypada na dzień MIKOŁAJEK. Wiem jedno, ma on głębsze znaczenie.
Czyż nie jest to dzień, w którym króluje idea wzajemnego obdarowywania? Mam poczucie, że taka idea przyświeca nam od lat. Podtrzymujmy ją, mimo trudnego czasu i nieprzewidzianego przez nikogo zmieniającego się świata. Pokażmy, że we wspólnocie jest MOC, a wzajemne obdarowywanie ma głęboki sens dając nam nadzieję, wiarę i możliwość do spełniania marzeń.
Przygotowaliśmy dla Was „kiermasz różności” - dla każdego coś miłego.
Stali bywalcy Aukcji wiedzą, że kawał serca wkładamy w wykonanie prac. Tym razem też tak było i tym chcielibyśmy się z Wami podzielić.
Wybierajcie, przebierajcie cena wywoławcza na każdą kieszeń 1 zł.
Cały dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie ferii zimowych i wakacji podopiecznych Ogniska.

Niech tradycji forumowej stanie się zadość:
„Do biegu, gotowi, start !!!”

ŚciskaMy Was mocno
Mali i duzi z Ogniska Marymont