Cześć.
Od dłuższego czasu przeglądam forum, zainspirowany dokonaniami użytkowników (zwłaszcza panów Anonim i Danielos) oraz kanałem Łukasza Budowlańca postanowiłem samemu spróbować sił w budowlance mimo znikomej praktyki.
Budowę rozpocząłem w czerwcu 2019, obecnie jesteśmy na etapie wykończeń parteru, dokładniej najwyższy czas na wykonanie posadzki.
Miałem dogadaną ekipę na wykonie żywicy poliuretanowej, z którą niestety urwał mi się kontakt. Trudno, płakać nie będę skoro samemu daliśmy radę z postawieniem domu to i posadzka musi się udać.
Czy są osoby, które mają doświadczenie z położeniem takiej posadzki?
Na początku chcę wylać kotłownię i garaż jako plac treningowy - żywica epoksydowa, następnie biała żywica poliuretanowa dekoracyjna w pomieszczeniach użytkowych na parterze, łączenie 70 m2. Zależy nam na uzyskaniu efektu tafli, bez progów itp.
Czy są osoby mające doświadczenie w tym temacie, które są w stanie coś podpowiedzieć, doradzić? Na youtube jest mało materiałów na ten temat.
Być może ma ktoś sugestie dotyczące produktów? Na tą chwilę jestem zdecydowany na zakup materiałów z firmy techniplast.

Z góry dziękuję za udzielone rady.