dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Montaż bramy przesuwnej - jak to zrobić ?

    Witam.
    Czy ktoś moze podać jakiś przydatny link gdzie mogę poczytać o montażu bramy przesuwnej w miejscu gdzie jest już ułozona kostka brukowa.
    To co znalazłem na youtube to filmiki gdzie montaż przebiega w miejscu zupelnie niezagospodarowanym bez kostki. Ja natomiast mam kostkę ułozoną 10 lat temu. Interesuje mnie jak dobrać wysokość bramy nad kostką ( jakie są standarty ) i na jakiej wysokości wylać ławę pod rolki tak żeby to potem przykryc kostką ( by wystawaly tylko rolki) W moim przypadku slupki do bramy mam wszystkie stalowe w komplecie z bramą- nie mam ogrodzenia ze slupkami murowanymi. Niestety szukałem ekipy ktora by mi to zrobiła jednak trwalo to rok i nikt nie chce się tego podjąć !!!! . Wszyscy twierdzą że montują bramy swoje , a nie czyjeś i niestety mam problem. Firma ktora wykonala mi bramę nie zajmuje się się montażem . Wydawalo mi się że znalezienie ekipy ktora zamontuje mi bramę bedzie formalnością - myliłem się. Nie jestem osobą ktora ma dwie lewe ręce potrafię dużo zrobić sam i niestety chyba bedę musiał ją zamontować osobiscie z kims ze znajomych z rodziny. Brama jest wykonana w calosci z aluminium i waży tylko około 150kg i ma 4m w świetle plus 180cm przeciwwaga. Slupki są stalowe.Nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak duza powinna byc ława w przypadku tak lekkiej bramy z aluminium. Wiadomo że będę musiał rozebrać trochę kostki żeby zalać slupki, jednak najbardziej mnie interesuje ława pod rolki- jak ją wykonać aby dalo się to przykryć kostką.
    Ostatnio edytowane przez Darek Rz ; 14-04-2024 o 16:13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony