Bliźniak - projekt Państwa M.&L. LIPIŃSCY Biuro Projektowe

Fargo - LMBL04


Tak to będzie wyglądać...

Proszę wpisywać komentarze w tym wątku. Nie wiem kto wymyślił taki podział, ale jest on niewygodny i bałaganiarski!!!

Widzę, że Wszyscy się rozpisują... spróbuję i ja…
Jak to się zaczęło?
Zapragnąłem mieć domek na wsi…. Zacząłem szukać czegoś do remontu…
Niestety Wszystko co znajdowałem było kompletnie zniszczone a właściciele żądali za to ogromne pieniądze. Dużo było też propozycji połówek domów z bliźniaków lub czworaków. Co mi się nie uśmiechało. Mieć wspólne podwórko… heh Jak już coś w miarę dobrego znalazłem to żonka wybijała mi to z głowy…. A to za daleko do miasta, a to szkoły nie ma lub kościoła

Wreszcie gdy znalazłem coś fajnego – budynek wybudowany po oborze w 2008 r. Nawet żonie się spodobał… niestety wyszedł problem sprzedaży mieszkania. Nie było chętnych na jego kupno. Wszystko padło…. Tak było w kwietniu…

W czerwcu postanowiłem zakupić działkę od miasta… niestety się nie udało… deweloperzy byli lepsi. Pomyślałem… trudno… może chociaż domek letniskowy… ceny mnie zabiły… jak były normalne to się okazywało, że jest to jakaś samowola budowlana.

Potem wymyśliłem, że zakupię sobie działkę siedliskową… i tak właśnie przy przejeżdżaniu obok działek budowlanych miasta i obok za tablicą działek rolników zwróciliśmy uwagę na stojącego bliźniaka.

Okazało się, że jedną część kupił mój dawny kolega… zapukaliśmy by spytać czy pozwolą nam obejrzeć rozmieszczenie pomieszczeń… spodobało nam się… obok budował się następny…