dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 217 z 267
Pokaż wyniki od 4.321 do 4.340 z 5325
  1. #4321
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Nie powinieneś zaśmiecać wątków swoimi atakami na innych forumowiczów, zgadzasz się z tym?
    Jeśli chodzi o mnie to napisany przez ciebie post łamie jakiekolwiek ramy przyzwoitego zachowania. Oczywiście sam tego nie widzisz lub nie chcesz...Dla mnie takie zachowanie jest nieakceptowalne na publicznym forum i szczerze mówiąc nie wiem jakbym zareagował na takiego typu poniżający atak.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  2. #4322
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.624

    Domyślnie

    @niktspecjalny
    'Chamem' zostałeś po próbie oceny moich relacji rodzinnych..
    'Niedouczonym prostakiem' po użyciu określenia 'sarkazm', którym podkreśliłeś intencje które tobą kierowały.

  3. #4323
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Nie powinieneś zaśmiecać wątków swoimi atakami na innych forumowiczów, zgadzasz się z tym?
    Jeśli chodzi o mnie to napisany przez ciebie post łamie jakiekolwiek ramy przyzwoitego zachowania. Oczywiście sam tego nie widzisz lub nie chcesz...Dla mnie takie zachowanie jest nieakceptowalne na publicznym forum i szczerze mówiąc nie wiem jakbym zareagował na takiego typu poniżający atak.
    Nie odpowiedziałeś mi .Co w tym poście jest obraźliwego żebyś mnie nazwał chamem i prostakiem .? Atakuje, jeśli już bo tak nazywasz tych którzy atakują mnie .Na prowokacje nie odpowiadasz ? To taka prosta zasada .

  4. #4324
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    @niktspecjalny
    'Chamem' zostałeś po próbie oceny moich relacji rodzinnych..
    'Niedouczonym prostakiem' po użyciu określenia 'sarkazm', którym podkreśliłeś intencje które tobą kierowały.
    Człowieku nazwałeś mnie chamem i prostakiem jako moderator forum. Są przecież inne środki zapobiegawcze by wyrażać się w bardziej cywilizowany sposób i to w tak spektakularnym moim wpisie .Co tam zauważyłeś obraźliwego bo post był kontynuacją twojej bzdury o kominkach .?

  5. #4325
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Wymagasz by inni stosowali się do zasad regulaminu a sam wielokrotnie go po prostu, przepraszam za wyrażenie go "olewasz".
    Smutne ale prawdziwe, niestety...
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 31-03-2021 o 08:14 Powód: Literówka
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  6. #4326
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.624

    Domyślnie

    @niktspecjalny
    Nie kłam.
    Twój wyskok pod adresem mojej rodziny nie był spowodowany atakiem na ciebie.

  7. #4327
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Wymagasz by inni stosowali się do zasad regulaminu a sam wielokrotnie go poprostu, przepraszam za wyrażenie go "olewasz".
    Smutne ale prawdziwe, niestety...
    Nie przypominaj przeszłości bo to jest w tym momencie bardziej niestosowne. Człowiek się zmienia , zmienia swoje nastawienie i sposób wyrażania poglądów . Prowokowany bo tego oczywiście jako moderator nie zauważasz bronić chce swojej racji .Coś tam napisze i nie zgodzę się z Tobą i nazwę Cię chamem i prostakiem będzie objęte w kanonach Twojej interpretacji - zasady.?

  8. #4328
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    @niktspecjalny
    Nie kłam.
    Twój wyskok pod adresem mojej rodziny nie był spowodowany atakiem na ciebie.
    Co nie kłam? Nazwałeś mnie publicznie chamem i prostakiem za w/w post . Co tam widzisz obraźliwego. Porównałem go do głupot jakie wypisujesz na temat kominków . To był przykład .

  9. #4329
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.624

    Domyślnie

    @niktspecjalny
    Nie zmieniaj tematu.
    Mój post w temacie kominków wyrażający inne zdanie niż twoje spotkał się z oceną relacji w mojej rodzinie. Bez związku z tematem. Dotyczył mnie osobiście.
    Kłamiesz, co idealnie pasuje do poprzednich ocen.

    PS. Z twoim banem nie mam nic wspólnego, chociaż mnie o niego prosiłeś

  10. #4330
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    To ja może napisze tak .Ty mnie nazywasz chamem i prostakiem , Redakcja adwokatem ,a bronić się nie mogę .Dajesz mi banana , zelżyłeś inwektywami przed opinią publiczną w teraźniejszym czasie (wyżej mojemu o Boże ziomkowi tłumaczyłem) i to ma być spektrum akceptowalne przez regulamin i Redakcje Forum Muratora . To jest w porządku?

  11. #4331
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    @niktspecjalny
    Nie zmieniaj tematu.
    Mój post w temacie kominków wyrażający inne zdanie niż twoje spotkał się z oceną relacji w mojej rodzinie. Bez związku z tematem. Dotyczył mnie osobiście.
    Kłamiesz, co idealnie pasuje do poprzednich ocen.

    PS. Z twoim banem nie mam nic wspólnego, chociaż mnie o niego prosiłeś
    Nie tłumacz się. Nazwałeś mnie chamem i prostakiem i to jest niewybaczalne na każdym istniejącym forum. Jesteś moderatorem forum i nie potrafisz interpretować postów za które ludzi banujesz. Pokaż gdzie obraziłem twoją rodzinę .Gdzie tak jak ty mnie zelżyłeś ?Proszę .

  12. #4332
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.624

    Domyślnie

    @niktspecjalny.
    Kończymy.
    Na przyszłość zanim cokolwiek napiszesz zastanów się trzy razy i profilaktycznie sprawdź w SJP znaczenia słów których używasz.

  13. #4333
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie

    Szanowny niktspecjalny, oto powód dlaczego jest Pan banowany.

    Temat: Nie róbcie kominków w domu

    PANA WPIS:
    Szkoda ,że nie wspomniałeś np. o żonie w temacie o kominkach . Zafascynowany nią byłeś przez 2-3 lata potem zapał zanikł .I dalej to już można tylko się domyślać poszło lawinowo tyle ,że po 5 latach bardzo mało się nią interesowałeś tak 2-3 razy do roku .

    Chamstwo na forum jest równie mocno tępione jak spamowanie, trolling czy zaśmiecanie wątków.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  14. #4334
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    niktspecjalny bronisz postawy, której nijak nie da się obronić.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  15. #4335
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    @niktspecjalny.
    Kończymy.
    No wreszcie!
    Bo się zrobił wątek jakiś taki ....
    No.
    Jakiś taki.
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  16. #4336
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Może z sądu przyjść wezwanie, albo z policji. Wtedy ukrywamy posty.
    Zaintrygowało mnie to, pobudziło ludzką ciekawość.
    Poważnie miewacie wezwania z sądu/policji o usunięcie wpisów?
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  17. #4337
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie

    Są takie sytuacje, dotyczą najczęściej zniesławienia. Nie można pisać oszust, złodziej, itp - bez wyroku potwierdzającego takie "właściwości" wykonawcy czy firmy.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  18. #4338

    Domyślnie

    gawel, akurat co do żartów to tu na FM ludzie się znają na nich, ba niektórzy nawet sami z siebie lubią żartować, natomiast grubiaństwa i chamstwa to raczej nikt nie toleruje (no chyba że jest masochistą).
    Faktycznie przykład dystansu jaki podałeś o żonie jest naprawdę poniżej normy, nawet gdy jest to żart to jest to żart obraźliwy.

  19. #4339

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    Mie mów że Ty tak robisz. To wymyślony przykład jak może kogokolwiek normalnego obrazić
    Pewnie że tak robię a przykład to ilość banów, ja miałem zaledwie trzy z czego Ty około dziesięciu albo i lepiej więc o czym chcesz tu dyskutować? najwyraźniej Twoje posty wielu osobom się nie podobają. Czyżby tylko Ty i Arturo tu byli normalni? wnioskuje po twoich wpisach i ilości banów - przodownikami jesteście

  20. #4340
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    Mnie chodziło o żonę.
    Gawel też chce sprowokować wykluczenie?
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

Strona 217 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony